Футбол

В Копитові на Сокальщині відроджується футбол

Після довгої перерви в Копитові з’явилося покоління юних футболістів, яке знайшло в собі сили захищати честь села. Перший матч футболісти Копитова провели ще 20 травня 2012 року проти тартаківських копунів, у якому здобули більш, ніж впевнену перемогу з рахунком 16 – 2. Зазирну у події цього матчу.

Команду копитівців на цей матч виводив Володимир Струк, справжній лідер і бомбардир. В основному складі: ворота захищав Роман Іванчина, у захисті грали Олег Іванець та Дмитро Сінєльніков, а атакували ворота суперників вищеназваний Володимир Струк та Богдан Зданевич. На заміні були Тарас Дмуховський, Володимир Предзимірський та Іван Зданевич.

Проте багато гравців, які нині грають за Копитів, не вірили в майбутнє клубу. Наступний матч Копитів провів на виїзді проти команди Тартакова, яка хотіла реваншувати за нищівну поразку. Молодь Копитова знову святкувала перемогу, але тепер з рахунком 7 2.

Окрилені двома поспіль успіхами, копитівці хотіли грати ще і ще. Проте всі свої наступні домашні матчі Копитів провів у Тартакові, бо на той час у селі було лише мале футбольне поле. Ми обрали Івана Зданевича капітаном.

Враховуючи те, що середній вік команди шістнадцять років, ми зрозуміли, що брати участь у районних змаганнях нам ще зарано.

Бракує майстерності і досвіду. Тому гратимемо товариські матчі, щоб набиратися досвіду, який так необхідний у сучасному футболі. Гравці копитівської команди: Роман Іванчина, Андрій Шевчук, Назар Смага, Ігор Мандрик, Олег Іванець, Степан Струк, Дмитро Сінєльніков, Володимир Михайлюк, Юрій Мандат, Максим Пташник, Богдан Зданевич, Андрій Дмуховський, Володимир Гануляк, Володимир Предзимірський, Тарас Дмуховський, Володимир Струк та Іван Зданевич.

Богдан ЗДАНЕВИЧ, учень Тартаківської ЗШ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.