Головна / Футбол / У м. Сокаль відбулися змагання з футболу

У м. Сокаль відбулися змагання з футболу

Нині одним з головних завдань, яке стоїть перед фізкультурною громадою, – залучення до фізичної культури і спорту жителів Сокальщини, їх оздоровлення, формування високих моральних якостей, виховання здорового підростаючого покоління в сільській місцевості.

Традиційно, у День фізичної культури і спорту, у м. Сокаль відбулися змагання з футболу у вікових категоріях 2003-2004 р. н. Урочисте дійство проходило під гаслом: "Свято людей, які у спорті і житті хочуть були швидшими, вищими, сильнішими!"

У турнірі традиційно брали участь команди дітей ФК "Сокаль", сіл Острів, Теляж, Тартаків, Поториця, команди дівчат ФК "Сокаль", ФК "Арсенал-Сокаль", ФСК "Буг" смт. Жвирка та ДБФК "Арсенал-Угнів", які були розділені на дві групи. Після завершення матчів групового турніру переможці зіграли у фіналі. Футбольні поєдинки були майже, як у дорослих. На полі панувала чудова атмосфера, були красиві майстерні голи, результативні передачі, бурхливі переживання вболівальників та, звісно, радість переможців. Тренерський склад команд-учасниць підготував юних футболістів якнайкраще, адже командна гра – це показник роботи та злагодженості колективів.

За підсумками змагань, перше місце посіли футболісти ФК "Сокаль", другими були футболісти ДЮФК "Арсенал-Угнів", третіми – ФСК "Буг" із смт. Жвирка. Варто зазначити, що гості змагань – угнівчани, змогли взяти участь у змаганнях завдяки компанії "Select", виробнику якісного спортивного одягу та м'ячів. 

Переможці та призери нагороджені кубками та грамотами відділу молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації.

Віктор ТУРІЙ.

Фото автора.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eight + seventeen =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!