Футбол

В Сокалі відбувся футбольний турнір серед юнаків

12 – 13 вересня на футбольному полі КЗ СРР ЛО «ФСК «Сокіл» відбулися турніри з футболу серед юнаків двох вікових групп 2008 – 2009 р.н. та 2006 – 2007 р.н. присвячені Дню фізичної культури та спорту

В молодшій віковій групі взяли участь п’ять команд – з сіл Сілець, Ільковичі,Свитазів і Стенятина та міст Червоноград та Сокаль.
За підсумками змагань І місце посіла команда юнаків ДЮСШ № 2 м. Червонограду, друге місце за юнаками Сокаля (тренер С. Матвєєв), бронзові нагороди отримали юнаки села Ільковичі (тренер В. Логін).

В старшій віковій групі взяли участь команди юнаків сіл Сілець, Ільковичі і Гірника та міст Белз та Сокаль.

В цікавих і напружених поєдинках серед призерів три команди набрали однакову кількість очок і переможців визначили по різниці забитих м’яів.

Отже, бронзовим призером стала команда м. Белз (тренер Н. Кожушко), срібні медалі отримали юнаки з команди м. Сокаля (тренер С. Матвєєв), а переможцями в цьому турнірі стали вихованці В. Логіна – гравці з сіл Ільковичі, Свитазева та Стенятина.

Кращими гравцями данного турніру стали Арсен Скупий та Руслан Маїк в командах Сільця, Андрій Кошлай та Данило Павлів – Ільковичі, Ігор Веклин з Белзу, Павло Невиник—- Гірник, Юрій Валько та Юрій Юзвик – Сокаль. Кращим бомбардиром визнаний Арсен Трохим з команди Сокаля.

598532091
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.