Футбол

В Сокалі відбувся футбольний турнір серед юнаків

До золота команді “Арсенал-Сокаль” не хватило одного забитого м’яча

13 вересня на сокальському стадіоні “Сокіл” проходили змагання до Дня фізичної культури та спорту серед гравців 2006-2007 р.н. Варто відзначити, що боротьба за перемогу у цьому турнірі точилася без перебільшення до останньої секунди завершальної гри. Відразу три команди набрали однакову кількість очок, тому довелося лічити кращу різницю забитих і пропущених м’ячів у команд. У підсумку “Арсенал-Сокаль”, як і вчора, здобув срібні медалі турніру.

Юрій Юзвик – кращий гравець команди “Арсенал-Сокаль” на турнірі

На змаганнях до Дня фізичної культури та спорту серед гравців 2006-2007 р.н. у кожній з команд було визначено кращих гравців. Звання кращого гравця і статуетку у команді “Асенал-Сокаль” отримав Юрій Юзвик! Вітаємо!

“АРСЕНАЛ-СОКАЛЬ” ВЗЯВ УЧАСТЬ У ПРЕДСТАВНИЦЬКОМУ ТУРНІРІ У ЛЬВОВІ

11-13 вересня у Львові проходив турнір серед дітей 2012 року народження, який організовував “Клуб Лева”. Хоча на цьому турнірі сокальські юні футболісти і не здобули нагород, але мали можливість зіграти з ровесниками з досить відомих футбольних шкіл України. Це найголовніше! Адже ігрова майстерність відточується лише у матчах з сильними суперниками.

315596184
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.