Футбол

В Сокалі відбувся турнір з футзалу

ТУРНІР З ФУТЗАЛУ ПРИСВЯЧЕНИЙ ПАМ’ЯТІ Ю.ВУЙЦІКА

22 – 23 лютого в спортивних залах Сокальської ЗШ № 4 відбувся традиційний турнір з футзалу серед юнаків 2007 р.н. пам’яті Ю.Д. Вуйціка в минулому вчителя фізичної культури Сокальської школи – інтернат та загальноосвітньої школи № 1.

В змаганнях взяли участь вісім команд, які були поділені на дві підгрупи. В першій підгрупі за вихід до фінальної частини змагань боролись юні футболісти Сокальської ЗШ № 4, Сокальського ліцею № 1 ім. Олега Романіва, тар таківської та Волицької загальноосвітніх шкіл. В другій підгрупі – команди Сокальського ліцею № 3, Ільковицької ЗШ та Сокальські загальноосвітні школи № 2 та № 5.

У першому півфіналі зійшлися команди Сокальської ЗШ № 4 та Сокальської ЗШ № 2. тут з рахунком 7:0 перемогли юні футболісти ЗШ № 4.

А в другому півфіналі змагались команди Сокальських ліцеїв №1 та № 3.З рахунком 4:1 перемогла команда ліцею № 1.

В поєдинку за бронзові нагороди зійшлися команди Сокальської ЗШ № 2 та Сокальського ліцею № 3. В цікавій і напруженій боротьбі проходили ігри за підтримки вболівальників кожної команди.

Поступившись з рахунком 2:3 команда Сокальського ліцею № 3 (вчитель фізкультури Н. Адамчук) зайняла четверте місце. Третіми стали учні Сокальської ЗШ № 2 (вчителі – О. Твердовська та С. Лаговський).

А у фіналі за головний приз турніру зустрілись команди Сокальської ЗШ № 4 (вчитель – І. Петришак) та Сокальського ліцею № 1 ім. Олега Романіва (вчитель – О. Лаговська). Перемігши з рахунком 3:1 юні копуни ЗШ № 4 стали переможцями даного турніру, команда ліцею № 1, відповідно, на другому місці.

Привітали учасників змагань, вручили заслужені нагороди та солодощі дружина Юрія Вуйціка – Світлана Микитівна, завідуюча сектором молоді та спорту відділу культури, молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації Мар’яна Копейка та головний спеціаліст сектору Андрій Мандрик.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.