Футбол

В Тартакові відбувся турнір з футзалу

10 лютого, на базі Тартаківського НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад імені Петра Саноцького» відбувся турнір з футзалу, присвячений пам’яті Ярослава Олексійовича Дробиняка – колишнього директора Тартаківської ЗШ І-ІІІ ст. (1993-2004 рр.), а також тренера сільської команди «Зоря», який, маючи таку посаду, був доброю і чуйною людиною, піклувався про розвиток школи та спорту на високому рівні, з розумінням ставився до своїх колег по роботі.

З вітальним словом до учасників турніру звернулась директор школи О. Дідич, згадала добрим словом свого колегу, і що доброю традицією є проведення такого турніру, а дружина покійного Галина Вікторівна та дочка Наталія щиро дякувала за світлу пам’ять чоловіка та батька. Присутні турніру вшанували пам’ять Я. О. Дробиняка і всіх, хто загинув в зоні АТО, хвилиною мовчання.

У турнірі взяли участь 6 команд: команда села Тартаків, Перв’ятичі, Боб’ятин, «Легіон» Сокаль, команда відділу освіти та учні Тартаківського НВК.

В результаті напруженої боротьби І місце виборила команда відділу освіти, ІІ місце команда с. Тартаків та ІІІ місце команда Тартаківського НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад імені Петра Саноцького».

Переможці турніру були нагороджені кубками та грамотами.

Вчитель фізичної культури Тартаківського НВК І.П. Стадницький.

65791195
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.