Головна / Футбол / В Тартакові відбувся турнір з футзалу

В Тартакові відбувся турнір з футзалу

10 лютого, на базі Тартаківського НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад імені Петра Саноцького» відбувся турнір з футзалу, присвячений пам’яті Ярослава Олексійовича Дробиняка – колишнього директора Тартаківської ЗШ І-ІІІ ст. (1993-2004 рр.), а також тренера сільської команди «Зоря», який, маючи таку посаду, був доброю і чуйною людиною, піклувався про розвиток школи та спорту на високому рівні, з розумінням ставився до своїх колег по роботі.

З вітальним словом до учасників турніру звернулась директор школи О. Дідич, згадала добрим словом свого колегу, і що доброю традицією є проведення такого турніру, а дружина покійного Галина Вікторівна та дочка Наталія щиро дякувала за світлу пам’ять чоловіка та батька. Присутні турніру вшанували пам’ять Я. О. Дробиняка і всіх, хто загинув в зоні АТО, хвилиною мовчання.

У турнірі взяли участь 6 команд: команда села Тартаків, Перв’ятичі, Боб’ятин, «Легіон» Сокаль, команда відділу освіти та учні Тартаківського НВК.

В результаті напруженої боротьби І місце виборила команда відділу освіти, ІІ місце команда с. Тартаків та ІІІ місце команда Тартаківського НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад імені Петра Саноцького».

Переможці турніру були нагороджені кубками та грамотами.

Вчитель фізичної культури Тартаківського НВК І.П. Стадницький.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

20 + ten =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!