Футбол

У Львові відбулось урочисте відкриття турніру “FOOTBALL FOR KIDS”

28 квітня, у спортивному комплексі олімпійської підготовки «Динамо» у Львові відбулось урочисте відкриття та матчі регіонального турніру з міні-футболу “FOOTBALL FOR KIDS”, участь у якому взяли команди із Закарпатської, Тернопільської, Чернівецької, Івано-Франківської та Львівської областей.

Участь в урочистому відкритті змагань взяли начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Валерій Середа, начальник служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис, т.в.о. начальника управління фізичної культури ЛОДА Роман Хім’як, перший заступник Львівської обласної організації ФСТ “Динамо” Віктор Яцковець та інші.

Учасниками змагань є діти, які перебувають в конфлікті із законом, із багатодітних та малозабезпечених сімей, вимушені переселенці із зони проведення АТО та діти, батьки яких загинули під час проведення АТО.

“Дуже приємно, що зональні матчі турніру проходять саме у Львові і радий вітати наших гостей. Головне у цих змаганнях – учасники. Це діти, які через певні обставини могли б стати на хибний шлях, але зараз вони є спортсменами, футболістами і втілюють свої мрії і прагнення через спорт. Ми, правоохоронці, завжди підтримуватимемо такі ініціативи. Бажаю усім успіху, хай перемагає найсильніший”,- звернувся до спортсменів Валерій Середа.

Організаторами турніру виступили Головне управління Національної поліції у Львівській області, Департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації та Львівська обласна організація ФСТ «Динамо» України.

Турнір проводиться з метою залучення дітей до здорового способу життя, виховання дружби та патріотизму, налагодження партнерських стосунків працівників поліції із підростаючим поколінням, підвищення рівня фізичної підготовки та зміцнення здоров’я дітей, привернення уваги суспільства до проблем в організації дозвілля і відпочинку дітей.

“Це другий етап турніру – зональний. Сьогоднішні переможці поїдуть на фінальні матчі у Полтаву, під час яких і буде визначено переможця турніру”,- зазначив Віктор Яцковець.

Футболісти отримають призи та подарунки, а після завершення змагань на них чекає цікава екскурсія Львовом.

                                                      Відділ комунікації поліції Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews