Футбол

У місті Новояворівську відбулось закриття внутрішньоклубного міні-турніру з флорболу

Сьогодні, 1 червня у  м. Новояворівську на території льодової арени відбулось закриття внутрішньоклубного міні-турніру з флорболу клубу МГО СФК «Янтарн»

Привітали учасників міні-турніру заступник голови райдержадміністрації Володимир Дзюнька та голова районної ради Микола Романюк й побажали успіху та нових перемог.

«Спорт – це життя. Радію, що в нас на Яворівщині ростуть такі юні спортсмени. Успіхів вам, міцного здоров’я та тільки перемог» – говорить Володимир Дзюнька

Слід зауважити, Яворівська районна державна адміністрація, районна рада та батьки спільними зусиллями закупили спортивні костюми для команд.

Також від учасників клубу ФК «Янтарн» керівництву району передали подяки за активну підтримку в розвитку флорболу в Яворівському районні.

Довідково: флорбол – грати в нього можуть практично всі, незалежно від статі й віку. Для гри у флорбол не потрібно вміти ходити на ковзанах і мати велику фізичну силу, як у хокеї на льоді. Усе екіпірування, необхідне для гри, складається з пластикового м’яча, двох воріт, ключок для польових гравців і захисного шолома та щитків для воротарів. У грі беруть участь по п’ять польових гравців та одному воротареві від кожної команди.

Голос Сокальщини на GoogleNews