Футбол

У Самборі відкрили міні-футбольне поле

Учора, 1 жовтня, відбулося урочисте відкриття міні-футбольного поля зі штучним покриттям у місті Самборі по вулиці Филипчака. Його облаштували в рамках реалізації бюджетної програми Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України.

“Радіємо, що тут зібралось так багато юних спортсменів, які вже зовсім скоро ганятимуть м’яча на цьому новенькому полі. Сподіваємось, тут завжди буде стільки футболістів, тут завжди пануватиме командний дух, а перемогу отримуватимуть найсильніші”, – зазначив на відкритті начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як. Про це Голосу Сокальщини повідомили у Львівській обласній державній адміністрації

На будівництво цього міні-футбольного поля спрямовано з державного бюджету 713 тисяч гривень та понад 519 тисяч гривень з місцевого бюджету.

Нагадаємо, в рамках бюджетної програми Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у Львівській області у 2018-2019 роках заплановано облаштувати 33 міні-футбольних полів, 28 з яких вже побудовано.

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.