Футбол

У Запитові Кам’янка-Бузького району відкрили сучасний ігровий майданчик

У селі Запитів Кам’янка-Бузького району дитячим мініфутбольним турніром відкрили сучасний спортивний майданчик для занять ігровими видами спорту.  Мультифункціональний майданчик облаштували на території місцевої школи, в якій навчається майже 400 учнів.

“Цей майданчик призначений для занять з щонайменше шести ігрових видів спорту. Він перший такого типу у Запитові. Майданчик має спеціальне покриття, розмітку для різних ігрових видів спорту та необхідне обладнання. Молодь у вільний час зможе на майданчику спробувати себе у волейболі, мініфутболі, баскетболі, великому тенісі. Словом, знайти щось своє зможе кожен. Такий майданчик – відмінна інвестиція у майбутнє громади”, – зауважив начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Майданчик спорудили у межах програми “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту”. Його вартість – понад 2 мільйони 600 тисяч гривень, з яких 1 мільйон 100 тисяч складає субвенція з державного бюджету, а решта – кошти місцевого.

Усього за цією програмою на Львівщині спорудять 1️2️ таких майданчиків.

Голос Сокальщини на GoogleNews