Обмін триває від місяця до пів року.
Програма Erasmus for Young Entrepreneurs (EYE) – це програма обміну підприємницьким досвідом у Європі, в межах якої новий підприємець подорожує до іншої країни Європи для обміну досвідом з досвідченим підприємцем. Протягом обміну підприємці співпрацюють разом, допомагаючи один одному у розвитку власного бізнесу.
Програма EYE – це win-win обмін, адже підприємці-початківці будуть працювати пліч-о-пліч зі своїми досвідченими колегами, ділитись свіжими ідеями, іншою точкою зору, навичками та знаннями про ринок та бізнес-культуру інших країн. Новий підприємець також отримує фінансову допомогу від програми EYE для покриття додаткових витрат в іншій країні (перебування частково фінансує Європейська комісія). Для учасників немає вікових обмежень, однак учаснику програми на момент участі повинно бути більше 18 років.
Участь можлива за умови:
- нещодавно створено власну компанію/п-во, або є бажання дізнатись, чи підприємництво саме для вас;
- менше 3 років підприємницького досвіду;
- готовність взяти участь в обміні на 1-6 місяців у фізичному, віддаленому чи змішаному форматі;
- наявний бізнес-план власного проєкту;
- знання англійської мови.
Для участі у програмі необхідно подати заявку за допомогою сайту Європейської комісії за посиланням: https://1ll.ink/dLhzU та вибрати бажаний місцевий контактний пункт (організацію посередника), оскільки він виконуватиме роль гіда протягом усього процесу. CIVITTA та Radar Tech – це організації-посередники для програми EYE в Україні, які допоможуть безкоштовно заповнити заявку, підшукати компанію та ментора для обміну, а також будуть контактною особою під час обміну (сконтактуватись можна електронними листами: eye@civitta.com, eye@radartech.com.ua, або скористатись контактами безпосередньо на сайті програми EYE: https://www.erasmus-entrepreneurs.eu/.
Увага! Для чоловіків, які не мають офіційної причини для виїзду обмін може відбуватись лише віддалено. Програма не дає підстави для виїзду за кордон.
«Міжнародний обмін досвідом – це шлях до удосконалення для наших сільгосптоваровиробників, адже це можливість вивчення, поглиблення і удосконалення вмінь, навичок і компетенції ведення агробізнесу, це додаткові знання щодо прогресивних технологій та інновацій, а також можливість для пошуку потенційних партнерів», – наголосила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.
Додаткові інформаційні матеріали за посиланням: https://1ll.ink/lSNJn