З життя господарника

Електричні каміни з технологією живого полум’я

Сьогодні далеко не кожному по кишені встановлення дороговартнісного каміна чи печі у своєму помешканні. Проте людство знайшло альтернативний вихід з такої ситуації і створило електричний камін.

В чім полягає їх основна особливість? Каміни електричні майорять багатством дизайну, вони завжди яскраві та живі. Єдиною відмінністю електричного пристрою від справжнього повноцінного каміна є те, що замість звичного вогню в його “надрах” палахкотить та щедро осипає іскрами … хто, як ви гадаєте? Електрика! Саме тому електричні каміни сприймаються скоріше як своєрідний та неповторний елемент інтер’єру приміщення.

В даний час каміни, що працюють на електриці, користуються особливою популярністю серед жителів багатоповерхових будинків, де аж ніяк не вдасться помістити справжній камін. Зручність та практичність електрокамінів полягає в тому, що їх можна з легкістю переміщати з однієї кімнати до іншої, а для повноцінного виконання своїх прямих функцій йому потрібна звичайнісінька розетка.

У сучасних камінів є два основні режими роботи:

  • Звичайний: імітація вогню без функції обігріву помешкання.

  • Розширений: повна імітація каміна, який здатний обігрівати кімнату та створювати ефект вогнища.

Є спеціальна інструкція по встановленню електричного каміна в вашій оселі. Можливо, вона стане у пригоді тим, хто давно мріє про власний камін посеред вітальні.

Все, що треба знати при виборі електрокаміна

  1. Характерною рисою усіх електричних камінів є те, що вони оснащені спеціальною камерою для згоряння палива, штучною камінною решіткою, несправжніми вуглинками та декоративним рухливим полум’ям.
  2. Всі електрокаміни можна грубо поділити на чотири основні різновиди: камінні печі; камінні кошики; каміни для кабінетів (вбудовуються в стіну помешкання); електропристрої, облицьовані декоративним камінним порталом, що зазвичай встановлюються біля стіни. Враховуючи потреби вашого будинку, ви можете вибрати такий камін, який найкраще задовольнить ваші вимоги.
  3. Особливу увагу слід звертати на тип матеріалу, з якого виготовлений камінний портал. Це може бути дешева пластмаса, натуральний мармур чи вишукана різьблена деревина.
  4. Камінні портали з литого мармуру користуються надзвичайною популярністю на ринку засобів опалення помешкання. Цей матеріал містить наступні складові: мармурова крихта чи кварцовий пісок (80%), смола (19%), різні барвники (1%). Такі камінні портали виготовляються без швів, адже складаються з цілісних панелей, тому вони міцніші за печі, виготовлені з натурального каменю.
  5. Сучасні електричні каміни дуже функціональні. Сучасні моделі включають можливість дистанційного керування каміном, підтримки бажаної температури на автоматичному рівні, а також кілька варіацій полум’я.

Коли мова заходить за каміни, ціна часто стає основним нюансом питання встановлення пристрою у квартирі. Насправді електрокаміни найдоступніші з усіх, тому не переймайтеся фінансовими запитаннями.

Можливо, ця невелика стаття стане для вас тим стимулом, який допоможе наважитися встановити електрокамін у вашому помешканні. Така річ наповнить ваш будинок затишком та теплом, а ритмічні рухи язиків полум’я допоможуть позбутися стресів та загальної напруги після виснажливого робочого дня.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.