Головна / З життя господарника / Ще одна дорога на Сокальщині в аварійному стані

Ще одна дорога на Сокальщині в аварійному стані

На черговій сесії Стенятинської сільської ради, серед інших важливих питань, розглядали звернення керівництва ПП «Західний Буг» до депутатів, у якому, зокрема, йшлося: «Просимо надати дозвіл на тимчасове перевезення зерна на час жнив по дорозі Скоморохи-Роятин. Зобов’язуємось провести зараз ямковий ремонт щебенево-пісковою сумішшю, а в подальшому – інший». Керівник окремого підрозділу с. Скоморохи Богдан Ратинчук, який пояснив присутнім, що «Західному Бугу» необхідно вивезти ріпак з поля, тому просять дозвіл на перевезення центральною сільською дорогою.

В попередні роки ПП «Західний Буг» неодноразово по цій дорозі перевозив урожай, мінеральні добрива, засоби хімічного захисту великогабаритною технікою, після чого в сільській раді було багато скарг від жителів села. 

Нині дорога Скоморохи-Стенятин в аварійному стані і потребує капітального ремонту. Депутати почали обурюватись, бо якщо по ній поїдуть багатотонні автомашини з зерном, то дороги вже не залишиться зовсім, один напрямок. Щебеневий ремонт був зроблений на цій дорозі два роки тому, в с. Скоморохи, але до нині цього ремонту вже навіть не видно. Тому депутати пояснили, що не можуть дозволити повністю знищити цю дорогу, бо що ж їм скаже на те громада? Але, розуміючи складність ситуації, бо ж зерно не буде зимувати на полі, депутати погодились піти назустріч, з певними умовами, а саме: керівництво ПП «Західний Буг» зобов’язане провести поточний ямковий ремонт всієї дороги, як відтинку з асфальтним покриттям, так і відтинку щебеневої дороги; підприємство після жнив зобов’язане здійснити за свої кошти капітальний ремонт асфальтного покриття в с. Стенятин, уклавши угоду з власником доріг (Служба автомобільних доріг у Львівській області). Депутати прийняли рішення звернутись до керівництва ПП «Західний Буг» з цього питання і дізнатись, чи готові вони пристати на такі умови громади.

Ольга ДИЛИН.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!