Головна / З життя господарника / Як облаштувати дерев’яний будинок?

Як облаштувати дерев’яний будинок?

На сьогоднішній день багато власників земельних ділянок будують будинки саме з дерева. Цей матеріал володіє « дихаючими » властивостями , зігріває взимку і дає прохолоду у спеку. Послуги по створенню інтер'єру дерев'яних будинків стають також дуже затребуваними.

З брусу воліють будувати в мальовничих місцях . Для того щоб була можливість повною мірою милуватися красою природи , у всіх кімнатах створюються великі вікна . Гостьова зона зазвичай орієнтується на якусь точку інтер'єру , наприклад , камін або велика плазмова панель.

Облаштування дерев'яних будинків зазвичай замовляють у трьох стилях: кантрі , класичний , шале.

Для стилю кантрі характерно оформлення приміщення , яке нагадує російську хату . Використовуються килимові доріжки , клаптеві покривала і квітчасті скатертини . В якості елементів декору виступають предмети фольклору : скрині , лавки , самовар , дерев'яна кухонне начиння та інші. Стеля і стіни можуть бути розписані російськими візерунками. Також доречні картини з красивими пейзажами або натюрмортами .

Класичне оформлення увазі використання якісних натуральних матеріалів. Предмети інтер'єру повинні мати прості, нехитрі , правильні форми і бути пофарбовані у світлі пастельні тони. Тут не слід економити , так як класика любить якість і практичність.

Стиль «шале » – це облаштування кімнати у вигляді гірського житла ( альпійського будиночка ) . Основними матеріалами є дерево і камінь. Для такого інтер'єру характерні внутрішні балкони , стельові балки , облицьований натуральним каменем камін , звірина шкура , повішена на стіну або простелена на підлозі. Щоб створювалося відчуття старої хатини , закинутою в горах , обробка проводиться навмисне состаренной , покритої патиною деревиною. Також штучно состаренной підбирається і меблі. У якості декоративних елементів можуть виступати мисливські приналежності , серветки і скатертини з ручною вишивкою , гобеленові картини. Стиль шале воліють цінителі традицій , любителі спокою й умиротворення . Такий будинок оберігає своїх мешканців від зовнішнього негативу , допомагає розслабитися і повністю відновити енергію після важкого дня.

Студія дизайну інтер'єру Tsoy Design пропонує свої послуги з оформлення будинків , котеджів , квартир та інших об'єктів. Тут працюють досвідчені дизайнери і декоратори , які не бояться труднощів і завжди готові втілити в життя найнеймовірніші ідеї замовника.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 × 2 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!