Головна / З життя господарника / Коли сіяти овес?

Коли сіяти овес?

Є багато народних прислів’їв, в яких наші предки передають нам свою мудрість: Сей овес у бруд – будеш князь. Сій овес у болото – буде як золото.

Не забувайте, що навесні овес можна висіяти першою культурою, поки грунт після зими дуже вологий. Холодний грунт для вівса нестрашний. Навіть якщо випаде випадковий сніг, шкоди не буде.

Провести посів треба дуже швидко. Поки сонце не забрало вологу з землі. Овес заглушає бур’яни. Збагачує грунт азотом. Купити овес на ru.all.biz ви можете серед великої кількості постачальників, які самі оберете.

Тому сміливо сійте овес там, де пізніше буде рости капуста, морква. Я сію овес ранньою весною на грядках, які буде використано під посадку розсади. А значить стоятимуть порожніми до травня месяця .Овес посіяно. Грядка закрита зеленню сходів від бур’янів.

Коли приходить час висаджувати розсаду, поступаю так. Але грядку роблю прямо в вівсі – проріджую для лунок, саджу розсаду, вирваними в навколо лунки стеблинками вівса обкладаю посаджену рослину. Решта овес поки росте на моїй грядці. Він виконує функцію захисту молодої розсади від холодних вітрів. Коли розсада підросте і зміцніє, я вириваю весь овес і використовую його як мульчу.Действітельно виходить, що овес-доктор для грунту.
Виверт, яка скоротить витрати на газ удвічі! Лічильник перестане мотати, якщо …

Як проростити овес для домашніх тварин?

Посуд для вирощування вівса краще вибрати неглибокий, але з широким діаметром, що дозволить проростити велику кількість молодої трави. У ємність, шаром 1-2 сантиметри викладається земля або подрібнена тирсу.

Зверху рівномірно насипаються насіння вівса, які засипаються приблизно таким же, як і перший, шаром землі. Деякі господарі перед посадкою попередньо замочують насіння в марлі, а висаджують в землю його вже із зеленими паростками, що дозволяє вівсу швидше прорости.

Висаджене насіння слід рясно полити водою і накрити поліетиленовим пакетом, з метою створення ефекту теплиці. Для прискорення росту трави бажано, щоб земля або тирсу завжди були вологими. В розділі “Овес семейства злаковые” сайту all.biz ви знайдете готові для розсади насіння вівса.

Поліетиленовий пакет можна або зняти відразу після того, як насіння зійшли, або залишити, але тоді регулярно провітрювати молоді рослини. Можна накрити посуд, в якій росте зелень, сіткою з під картоплі або фруктів. Це не дозволить кішці розкопувати землю.

А згодовувати вівсом можна і тоді, коли трава вкоренилася і навіть досягла воскової стиглості. Якщо тварина відмовилася їсти пророщений овес, то можна поступово вводити його невелику кількість у раціон тварини в подрібненому вигляді. Молода трава надасть тільки позитивний вплив на здоров’я тварини, тому люблячому і турботливому ​​господареві не варто нехтувати її вирощуванням.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

12 − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!