Головна / З життя господарника / Львівська обласна рада запровадила щорічний конкурс “Екологічно чистий населений пункт”

Львівська обласна рада запровадила щорічний конкурс “Екологічно чистий населений пункт”

Місцеві ради, які переможуть у конкурсі, отримають винагороди від 20 до 90 тисяч гривень.

Конкурс проводиться за чотирма категоріями населених пунктів: І категорія  міста обласного значення, окрім м. Львова; ІI категорія  міста районного значення; ІІІ категорія  селища; ІV категорія  села.

Переможцями конкурсу вважаються населені пункти, які домоглися найкращих результатів з   дотримання санітарного стану та благоустрою населеного пункту; в охороні довкілля, у тому числі із запобіганням забрудненню річок, озер, повітряного басейну, а також із зменшенням шуму і забезпеченням раціонального використання природних ресурсів; озелененні населених пунктів, збереженні парків, скверів, лісопарків; впровадження сучасних технологій санітарного очищення населених пунктів, утилізації та знешкодження твердих побутових відходів.

Для участі в конкурсі відповідні сільські, селищні, міські ради міст районного значення подають до районної конкурсної комісії, а міські ради міст обласного значення  до обласної конкурсної комісії такі матеріали: заява на участь у конкурсі, аналітична довідка щодо вико•наних заходів з відповідними мультимедійними та поліграфічними матеріалами.

З метою визначення підсумків конкурсу голова районної ради видає розпорядження про створення конкурсної комісії і затверджує персональний склад та положення про відповідну районну комісію. Учасники конкурсу подають матеріали районним комісіям за 30 днів до встановлених термінів. Голова Львівської обласної ради, за пропозицією постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації,  видає розпорядження про створення конкурсної комісії і затверджує персональний склад та положення про відповідну комісію. Підбиття підсумків конкурсу проводиться на районному рівні до 1 липня; на обласному рівні до 1 вересня.

Місцевим радам населених пунктів, які зайняли призові місця в конкурсі, вручають   дипломи Львівської обласної ради I, II та III ступенів, а також з обласного фонду охорони навколишнього природного середо•вища на  реалізацію та вирішення локальних екологічних проблем виділяються кошти. Зокрема, у першій та •другій категоріях населених пунктів за перше місце  •90 тис. грн.; за друге місце   70 тис. грн.; за третє місце  60 тис. грн. У третій та четвертій категоріях населених пунктів за перше місце  50 тис. грн.; за друге місце  •30 тис. грн.; за третє місце  20 тис. грн.

За детальнішою інформацією можна звертатися в комісію з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради за телефоном: 2999820.

(Відділ інформації та зв"язків з громадськістю Львівської обласної ради).

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nineteen + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!