Головна / З життя господарника / Міст в Сокалі пофарбували в патріотичні кольори

Міст в Сокалі пофарбували в патріотичні кольори

Останнім часом набула популярності акція "Ми  за єдину незалежну Україну", яку проводять ініціативні групи людей в різних куточках нашої країни. Її актуальність обумовлена трагічними подіями, які відбувались і відбуваються в Україні. Не дивлячись ні на що, українці бачать свою державу вільною, єдиною, незалежною та неподільною.

Проїжджаючи мостом через Західний Буг, який сполучає Сокаль зі Жвиркою нам прийшла ідея  розмалювати у барви українського стяга поруччя мосту. Мій син, Петро Размук, учень Сокальського НВК "ЗШ IIII ст. № 2  ліцей", в Інтернеті створив групу "Об`єднаймося", щоб всі, кому припала до душі ця ідея, приєдналися до нас і взяли участь у фарбуванні моста синьожовтими кольорами. Першого дня зголосилося сто осіб, другого  двісті. ГМО "Сокіл" підтримала наш почин. Отже, почали збирати кошти. Зверталися до підприємців. За два дні зібрали 1600 гривень. Громадська молодіжна організація "Сокіл" виділила 600 грн. Ці гроші стали стартом, і ми купили перші двадцять банок фарби. Але перед тим, як фарбувати міст, треба було відремонтувати перила. Ми звернулися до депутата Сокальської міської ради Богдани Гук, котра нам дуже допомогла, стала координатором цієї акції.

– Я звернулася до керівництва КП "Сокальжитлокомунсервіс", і вони нам допомогли,  розповідає депутат міської ради Богдана Гук,  зрізали дерева, покосили траву, відремонтували огорожу на мості. Також не стояли осторонь цієї справи Жвирківський селищний голова Іван Кошлай, міський голова Сокаля Богдан Зарічний. Світильники на мості полагодило КП "Сокальжитлокомунсервіс", а установа ВК №47 забезпечила світлодіодними вставками.

А далі ми звернулися до дітей, бо огорожу мосту перед фарбуванням треба було почистити. Та на все потрібні кошти. Отож на мості ми поставили скриньку і перехожі, водії автомашин кидали туди гроші, за перший день назбирали 290 грн., а другого  вже 563 грн., третього  2695 грн. А коли люди побачили, що міст розфарбовують кольорами нашого національного прапора, то у скриньці цього дня було вже 5146 грн. А п`ятого дня люди пожертвували 3065 грн. Загалом зібрали 13959 грн., на ремонт і фарбування мосту використали 5416 грн. За частину грошей  зробимо розмітку на мості. Решта коштів спрямуємо для потреб військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції.

Ми, дорослі, щасливі, коли побачили як багато діточок хочуть брати участь в цій акції. Наймолодшій учасниці  Каріні Алімпієвій  (на фото вгорі зліва)  вісім років. Щира вдячність усім небайдужим людям, які проїжджаючи через міст, зупинялися і жертвували кошти. А дві жіночки, прізвищ яких, на жаль, не знаємо, фарбували міст разом з нами.

Завершивши роботу, усі присутні виконали Державний гімн України, а барви синьожовтого стягу виблискували на свіжопофарбованій огорожі. Організатори акції для молоді, яка працювала на мості, організували святкове частування.

Кожен з його учасників, не важливо, чи дорослий, чи малий, направду щиро безкорисливо працював, а люди жертвували кошти, бо в такий спосіб утверджували свою гордість, що ми  УКРАЇНЦІ, і жодних інших трикольорів на нашу землю не допустимо.

Леся РАЗМУК,
учасниця акції.

Фото Тетяни Ничай.

 ***

12 серпня, з ініціативи працівників Великомостівського Центру дитячої та юнацької творчості •(на фото вгорі справа), розпочалась акція "Розмалюєм мости у державні кольори". До ініціативи долучилися представники Великомостівського осередку ВО "Свобода", активними учасниками акції стали небайдужі великомостівчани, гуртківці Центру творчості. З 10 години ранку усі, хто бажав бачити міст через річку Рату, що в напрямку до м. Червоноград у кольорах Державного прапора, приєдналися до акції. За кошти, які вдалося зібрати, закупили необхідні матеріали для роботи: металеві щітки, рукавиці та фарбу.

Міст відчистили від старої фарби, прибрали і пофарбували.

Спільними зусиллями зібрали 2484 гривні та 2$!!! Дякуємо всім небайдужим водіям, які нас підтримували фінансово і морально, часто лунали слова "Слава Україні ", "Молодці", "Так тримати". Частину зібраних коштів  1110 гривень  витратили на фарбу та супутні матеріали, а решту використаємо для фарбування інших мостів!

Дякуємо усім, хто відгукнувся на ініціативу!  

Оксана КОВАЛЬОВСЬКА,
директор Великомостівського Центру дитячої та юнацької творчості.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!