Головна / З життя господарника / На Сокальщині відбувся семінар для сільгоспвиробників

На Сокальщині відбувся семінар для сільгоспвиробників

На базі ПАФ "Білий Стік" відбувся семінар, який організувала компанія "Амако". Ця компанія пропонує різноманітну сільськогосподарську техніку від всесвітньо відомих виробників. Вже протягом багатьох років впроваджує в українські агротехнології найкраще, що є в сучасному світовому виробництві.

"Амако" широко представила грунтообробну, посівну, кормозаготівельну техніку та агрегати для внесення засобів захисту рослин сучасного світового рівня. Учасників семінару, а це понад 100 представників сільськогосподарських підприємств, фермерів Західного регіону України: Тернопільщини, ІваноФранківщини, Львівщини, Волині, гостинно зустрів директор ПАФ "Білий Стік", заслужений працівник сільського господарства Олег Іванчина. Їх також привітали директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Роман Верещинський і начальник управління агропромислового розвитку Сокальської РДА Ігор Шайнога. Присутні з цікавістю заслухали лекцію про застосування сучасних технологій у вирощуванні сільськогосподарських культур, яку прочитав Саймон Равел  представник фірми "Грейнплейн" з Великобританії у Східній Європі. Опісля присутні оглянули на площадці агрофірми широкий спектр техніки від компанії "Амако", переконались в її перевагах. Висококваліфіковані спеціалісти роз'яснили різні нюанси по кожному окремому виду представленої техніки, розповідали про особливості та переваги. Значна частина зразків агротехніки уже використовується на полях ПП "Західний Буг" та ПАФ "Білий Стік".

Підсумував роботу семінару директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Роман Верещинський, який зазначив, що запровадження інтенсивних технологій вирощування сільськогосподарських культур неможливе без комплексної механізації виробництва. Це сприяє збільшенню врожайності, покращує виробничі та економічні показники агропідприємств.

Ігор ШАЙНОГА,
начальник управління агропромислового розвитку Сокальської РДА.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

14 − 1 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!