З життя господарника

На Сокальщині відбувся семінар-показ новинок агротехніки

На базі фермерського господарства «Хом“як С.М.» відбувся семінарпоказ сільськогосподарської техніки. Його організувало ПАТ «Волинська фондова компанія», яка вже 15 років співпрацює з господарствами нашого району по реалізації вітчизняної та закордонної сільськогосподарської техніки. На семінар запросили заступника голови Сокальської РДА з питань АПР Ігоря Махашілова, начальника управління агропромислового розвитку Сокальської РДА Ігоря Шайногу та керівників сільськогосподарських підприємств Сокальського, Радехівського та Стрийського районів. Мета заходу – показати сільськогосподарську техніку у роботі, налагодити ділові стосунки. Регіональний менеджер ПАТ «Волинська фондова компанія» Олександр Козак представив зразки сільськогосподарської техніки виробництва Польщі та Німеччини. Однак основна увага учасників семінару була прикута до трактора німецької фірми DEUTZ FAHR, який за потужністю, а саме 163 кінських сил, якнайкраще підходить для господарств середніх розмірів, що найбільш представлені у нашому районі. В агрегаті з оборотним плугом польської фірми UNIA GROUP, під час оранки, трактор зарекомендував себе, як потужний та надійний агрегат, на який одразу ж після показу був підписаний договір купівліпродажу.

Цікавим та пізнавальним був виступ начальника управління агропромислового розвитку Сокальської РДА Ігоря Шайноги щодо специфіки технологій вирощування сільськогосподарських культур у грунтовокліматичній зоні Сокальського району.

В цілому семінар пройшов у формі дискусії між представниками торговельної фірми та керівниками господарств, що дало можливість окреслити подальші напрямки співпраці. Незабаром планується провести подібний захід, на якому буде представлена сільськогосподарська техніка для дрібного сільськогосподарського товаровиробника.

Ігор КУЩАК, завідувач сектора інженернотехнічного забезпечення управління агропромислового розвитку Сокальської РДА.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.