З життя господарника

На закладання нових садів на Львівщині погодили майже 57 мільйонів гривень

Йдеться про грантову підтримку за програмою «єРобота».

Аграріям Львівщини погодили 56,7 мільйонів грантової допомоги на створення і розвиток садівництва і ягідництва в рамках програми «Свій Сад» від «єРобота».

Від початку дії програми грантову підтримку погодили 12 суб’єктам підприємництва, з яких профінасували 11 суб’єктів в сумі 49,2 млн грн (86,8%).

З Червоноградщини маємо 2 суб’єкти господарювання, яким погоджено фінансування в межах програми «Свій сад» від «єРобота» на суму 8,2 млг.грн. Площі нових насаджень за грантовими проектами у Червоноградському районі складають 35,1 га. Аграрії вирощуватимуть лохину та малину.

Довідково:

Урядова грантова програма «єРобота» на створення або розвиток садівництва, ягідництва і виноградарства діє з 1 липня 2022 року і реалізується на умовах співфінансування держави та отримувача гранту у співвідношенні 70 до 30 в межах суми, визначеної на один гектар посадки кожного виду культур:
✔️до 70 % вартості проєкту висадки насаджень за рахунок гранту;
✔️не менше 30 % за рахунок власних коштів (або кредитних) отримувача гранту.

Отримувач може отримати грант для висадки насаджень на площі від 1 до 25 гектарів за наявності розробленого проекту саду на відповідну культуру. Коштами гранту можна оплатити будь-які витрати, які пов’язані з погодженим проектом висадки насаджень (закупівля саджанців, обладнання, систем поливу, добрив, тощо).

Основною умовою для учасників програми є створення відповідної кількості нових робочих місць та провадити підприємницьку діяльність після висадки насаджень протягом не менше п’яти років і сплачувати до державного бюджету платежі з податків та зборів, пов’язаних з працевлаштуванням працівників відповідно до проекту висадки насаджень.

Ознайомитись з умовами та вимогами отримання гранту можна на сайті Мінагрополітики за посиланням: http://surl.li/gifhs

Голос Сокальщини на GoogleNews