З життя господарника

Олег Іванчина – п’ятнадцять літ на чолі фірми

Нещодавно разом з громадами сіл Комарів та Волиця директор місцевої агрофірми Олег Іванчина відзначав 15річчя керівної роботи в "Білому Стоці". Спочатку ювіляр з щирими словами подяки звернувся до своїх працівників, мешканців згаданих сіл, з якими довелося розпочинати нелегку роботу по відродженню господарства. Копітка, нелегка праця принесла добрі плоди. Тепер "Білий Стік"  передове господарство на Сокальщині. Про трудові будні господаря слухали не лише односельці, але й жителі Зубкова, Сокаля. Зал був повнісінький.

Олег Іванчина, як меценат, запросив на свято лауреата Міжнародної премії імені Григорія Сковороди, вокальний квартет "Гетьман". Численна публіка зустріла артистів щирими оплесками. Бо ми ще не приймали і не чули спів такого чудового квартету, "Гетьман" приїжджав до нас уперше. Більше двадцяти українських пісень виконали народні артисти України. Після кожної їм скандували "Браво!" і нагороджували бурхливими оваціями.

А потім однодумці Олега Іванчини вітали його і висловлювали вдячність квартету "Гетьман". Це місцевий священик о. Іван Бігун, завідувач Комарівського дитсадка Любов Працун разом з вихованцями, Волицький та Переспівський сільські голови Надія Білик та Степан Кіндратюк, автор цих рядків. Всі дякували за те, що керівник думає не лише за економіку господарства, а й за добробут людей та культурнопросвітницьку роботу в селах.

Автор цих рядків з найсердечнішими словами звернулася до артистів, подякувала за їх патріотизм, за те, що так високо підняли українську пісню, і подарувала книжку "Нелегка дорога до волі". А на закінчення всі заспівали Державний гімн "Ще не вмерла Україна".

Марія КОРОЛЬ,
виховник ЮнСічі куреня імені П. Сагайдачного Волицької школи.

Фото Олега ІВАНЧИНИ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.