З життя господарника

Посів пізніх культур на Львівщині на завершальному етапі

На Львівщині підходить до завершення весняна посівна кампанія 2022 року. Про це повідомили в департаменті агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації

Станом на 30.05.2022 року господарствами усіх категорій посіяно всіх ярих на площі 416,7 тис. га (94,6% до прогнозу), з них 224,9 тис. га (90,4 % до прогнозу) у сільськогосподарських підприємствах.

Відповідно до агрономічних термінів польові роботи тривають на посівах пізніх ярих культур. Так, у сільськогосподарських підприємствах під пізніми культурами у поточному році збільшені площі гречки на 10,5 %, сої на 9,2 %, кукурудзи на 1,8 %, овочів на 25,4%. Зокрема, кукурудзи та сої вже посіяно по 85,0 % прогнозованих площ, відповідно 72,0 та 78,8 тис. га. По 97% до прогнозу посіяно соняшника і овочів на площах 32,6 та 2,0 тис.га. А завершальною культурою в агрономічному календарі посіву є гречка, якої у сільськогосподарських підприємствах вже посіяно 2,3 тис. га (69,9 % до прогнозу).

«Старт весняної посівної 2022 року був надзвичайно важким, але аграрії області попри матеріальні та ресурсні труднощі вкладаються в агрономічні терміни посіву. Сподіваємось, що прогнози щодо врожайності культур і термінів збирання будуть втішними», – прокоментувала Tetiana Hetman , директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації.

Нагадаємо, що на початку травня аграрії області завершили посів ранніх зернових і зернобобових культур, а до половини травня – цукрового буряку і картоплі.

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.