Головна / З життя господарника / Угнівський аграрно-будівальний ліцей гостинно привітав своїх майбутніх учнів

Угнівський аграрно-будівальний ліцей гостинно привітав своїх майбутніх учнів

Тридцятого травня Угнівський аграрно-будівельний ліцей гостинно відчинив двері для учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Львівської області з професії "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва". 

Переможці І етапу конкурсу: Віталій Шура (Червоненське ВПУ), Андрій Сич (Нижанковицький ПЛ), Назар Мелих (Олеський ПЛ), Назар Ікавий (Судовишнянський ПЛ), Віталій Кубіцький (ВПУ №71 м. Кам'янка-Бузька), Микола Маліш (Меденицький ПЛ), Олег Моспан (Угнівський АБЛ), Ростислав Киячик (Жидачівський ПЛ), Роман Карпінець (Погірцівське ВПУ), Петро Бендина (Поморянський ПЛ) мали змогу побувати вперше у найменшому місті України та виявити рівень своєї фахової майстерності. 

Учні Угнівського аграрно-будівельного ліцею привітали учасників конкурсу. На початку дійства пролунав духовний гімн "Боже великий, єдиний". Присутні вшанували пам'ять героїв Небесної сотні та всіх, хто боровся за цілісність, волю і мир в Україні. Зі сцени лунали поезії та пісні. 

Директор ліцею Іван Гейко розповів про умови навчання та досягнення навчального закладу, історія якого розпочалася у далекому 1954 році. Методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Любов Хміль ознайомила хлопців-трактористів з програмою проведення конкурсу.
Його учасники в комп'ютерному класі показували рівень теоретичних знань з майбутньої професії, на навчальному полігоні – готували плуги до оранки, а на навчальному полі – орали.

Журі у складі головного державного інспектора управління технічного нагляду сільськогосподарської інспекції у Львівській області П. Кусевича, директора фермерського господарства "Захід-Агро" Р. Ванька,  методиста вищої категорії навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Л. Хміль, майстра виробничого навчання ВПУ №71 м. Кам'янка-Бузька С. Рудка визначило переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу.  Ними стали: І місце – Віталій Кубіцький (ВПУ №71 
м. Кам'янка-Бузька); ІІ місце – Віталій Шура (Червоненське ВПУ); ІІІ місце – Олег Моспан (Угнівський АБЛ).

Переможці конкурсу нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками Головного управління професійно-технічної освіти і Львівської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу, а всі учасники – грамотами та дипломами.

Угнівський ліцей вдячний за сприяння у проведенні ІІ етапу конкурсу міському голові Михайлу Осміловському, директорові ДП "Рава-Руське лісове господарство" А. Савченку, жителю міста Угнова Володимиру Коробку. Хочеться вірити, що такий конкурс фахової майстерності підніме престиж професії "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва" та покличе учнів у майбутньому до нових перемог у навчанні та праці.

Надія КАНЮКА, 
викладач Угнівського аграрно-будівельного ліцею.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

20 − eleven =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!