З життя господарника

В межах Дня поля на Городоччині презентували новинки селекції

2 вересня на базі ПА «Наукова» і ТОВ «Львівське» у Городоцькому  районі відзначили День поля.Ключова тема заходу «Правильний продукт з перших рук».

«Сьогоднішній захід – презентація нових генетичних рішень від компанії PIONER на полях агрофірми «Наукова» та ТОВ «Львівське» є важливою ланкою у системі передачі нових генетичних досягнень у майбутнє виробництво. Це дозволить збільшити не тільки доходи агровиробників, а й  забезпечить зміцнення всієї економіки держави і життєвого рівня наших людей», – зазначила директор департаменту АПК облдержадміністрації Юлія Шопська.

Аграрії мали можливість оглянути демонстраційні посіви нових високоврожайних  і гібридів кукурудзи та соняшника, побачити як проявили себе новинки селекції в  умовах літа 2020 року.

В області щорічно розширюються посівні площі сільськогосподарських культур. У 2020 році посівна площа збільшилась на 12,2 тис. га. Також розширюється виробництво не тільки традиційних культур, але і нових важливих для переробної промисловості, високорентабельних: сої і соняшника. Але основним фактором зростання все ж таки є нові інноваційні продукти, технології і звичайно люди, які їх пропонують і запроваджують у виробництво.

Також  розглянули  процес здійснення контролю на етапах вирощування культур, термінів обмолоту, їх вплив на урожайність та якість зерна.

Довідково:

В області кукурудзу щорічно вирощують на площах 62 – 66 тис га, це друга після пшениці за площею посіву зернова культура. І перша за врожайністю: у 2019 році  – 85,5 ц/га у заліковій вазі. Зерно кукурудзи та продукти переробки мають попит на внутрішньому та зовнішньому ринках.

Олійні культури в сільськогосподарських підприємствах області вирощують на площі 150,4 тис тонн.

Соняшник в області почали сіяти з 2001 року (100 га), а збільшувати площі посіву почали з 2011 року і станом на сьогодні досягнули до 25,5 тис га.

751349759
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.