З життя господарника

З нагоди професійного свята на Львівщині відзначили фермерів

У неділю, 19 червня, в Україні відзначають День фермера. Сьогодні заступник голови Львівської ОВА Юрій Бучко привітав фермерів Львівщини з прийдешнім професійним святом

«Цього року ваша праця є особливо важливою і одночасно важкою, як ніколи. Поки наші доблесні воїни продовжують боронити нас від ворога на фронті ви не  втрачаючи оптимізму продовжуєте професійно робити справу від якої сьогодні залежить продовольча безпека не тільки регіону, а й країни в цілому. Ви робите це попри всі нетипові труднощі, з якими ви стикнулись в цьому сезоні», – зазначив в вітальному слові заступник голови Юрій Бучко.

В рамках заходу відбувся круглий стіл на тему: «Адаптація аграрного бізнесу в умовах воєнного стану», на якому обговорили питання програм фінансової підтримки, господарювання сільськогосподарських угідь в умовах воєнного стану, працевлаштування в аграрному секторі ВПО, зміни податкового законодавства в аграрному секторі на період воєнного стану тощо.

Учасники події ознайомились з напрацюваннями наукових установ аграрного напряму, пропозиціями банків та компанії, що спеціалізуються на постачання засобів захисту рослин, мінеральних добрив.

З нагоди професійного свята, фермерів привітала директорка департаменту агропромислового розвитку Тетяна Гетьман.

«Львівщина – це єдина область України, яка затвердила регіональну програму підтримки місцевих сільгоспвиробників. На фоні згортання державних програм фінансування аграрної галузі, обсяг фінансування Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки під час дії воєнного часу збільшено на 25% до 26,5 млн грн», –  зазначила вона.

Також за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток фермерства та з нагоди професійного свята Подяками голови облдержадміністрації відзначено кращих фермерів області.

750797284
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.