Життєві історії

90-річний ювілей відзначив житель села Варяж, активний громадський діяч Федір Мельничук

15 березня свій 90-річний ювілей відзначив житель села Варяж, активний громадський діяч Федір Дмитрович Мельничук.

90-річний ювілей відзначив житель села Варяж, активний громадський діяч Федір Дмитрович МельничукПривітати довгожителя із такою поважною датою приїхали голова Сокальської районної ради Микола Пасько, заступник голови райради Василь Бойко та Варязький сільський голова Олександра Сухоручко. Вони вручили Федору Дмитровичу подарунки та грамоту за активну життєву позицію, патріотизм, небайдужість і громадську діяльність. Гості побажали ювіляру міцного здоров’я, родинного затишку, бадьорості духу, пошани від людей та турботи від рідних.

Зазначимо, що Федір Мельничук був ініціатором багатьох добрих справ у рідному селі. Він – організатор Товариства української мови ім.. Шевченка у Варяжі, ініціатор встановлення пам’ятника Кобзарю, який громада урочисто освятила у 1991 році, перший голова місцевого осередку Народного Руху України. Після проголошення Незалежної України, Федір Мельничук разом з односельцями впорядковував могилу на місці останнього спочинку українських вояків УПА в Лісках відновлював символічну могилу Січовим Стрільцям. Сьогодні, незважаючи на поважний вік, Федір Дмитрович планує написати нарис-спогад про рідний край «Варяж-місто і село», щоб молодь знала його походження, події, які відбувались та героїв, які віддали своє життя за рідну землю.

Вітаємо Федора Дмитровича із поважним ювілеєм та низько вклоняємось за відданість рідній Вітчизні. Сердечно вдячні Вам за Вашу невтомну працю, життєву стійкість та мудрість. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, радості та ще довгих років життя.

Голос Сокальщини на GoogleNews