Життєві історії

Без чоловіків свято – не свято

У суто жіночому колективі вирішили провести корпоративне відзначення дня 8 Березня. Після урочистого засідання всі жіночки сіли за святковий стіл. На столі – шампанське, торт, фрукти, різна випічка…

Розрізали торт на відповідне число жіночок. Тітка Клава раптом повідомляє:

– Дівчатка, в мене донька захворіла, необхідно терміново забрати онучку із дитсадочка, тож на шампанське я чекати не буду. – Після цих слів бере свій шматок торта і їсть, запиваючи кавою.

Звичайно, на неї всі ображаються. Ми, мовляв, зібралися святкувати, а не об’їдатися. Треба ж спершу вина випити…

– У зв’язку з тим, що чоловіки тут відсутні, як завідуючу нашою лабораторією, просимо вас, Галино Петрівно, відкоркувати шампанське! Зумієте?

– Авжеж! Що б це я була за керівник, якщо не зумію це зробити! – і корок з шумом, наче із пістолета, вистрілює уверх та й струменем б’є по розжареній лампочці. Вона розсипається на друзки і встелює осколками торт, окрім того шматка, який їла тітка Клава. Шампанське, звичайно, випили, а торт викинули. Галина Петрівна вибачилась і сказала:

– Ну, дорогенькі жіночки, є ще хтось такий сміливий, як я, проте вправніший, аби відкоркувати другу пляшку?

Наймолодша лаборанточка Юля запропонувала:

– Давайте спочатку із пляшки газ випустимо. Шилом! Зачекайте лише якусь мить, я моментально злітаю по нього в лабораторію. Всі хором закричали «Ура!».

Юля приносить шило і проколює пластиковий корок. Із дірочки тоненький, проте під великим тиском, струмінь б’є у стелю, а відтак стікає з неї рясним дощем на стіл. Налити у фужери немає ніякої можливості. Позбавляти дротиків на пляшці під струменем Юля не наважувалась, тож вирішила поставити на стіл. Однак це вийшло якось незграбно, – і пляшка перекинулась, закрутилась по колу дзиґою, обливаючи усіх пінистими бризками. Прокотився гучний писк, виск, жіночки затуляли долонями рук сукні, блузки…

– Ох, горенько нам, дорогі жінки, без чоловіків! Вельми погано, – промовила Галина Петрівна. – Бережіть їх… Ну хоча б котрась одна із нас запросила свого чоловіка на цю вечірку!..

Роман КРИКУН.

Голос Сокальщини на GoogleNews