Життєві історії

Львівський рятувальник взяв участь у міжнародних тренуваннях НАТО

У період з 17 по 21 вересня начальник хіміко-радіометричної лабораторії Загону технічної служби Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Львівській області Володимир Куц прийняв участь у міжнародних тренуваннях НАТО для національних інструкторів з реагування CBRN інцидентів (РХБЯ – радіаційні, хімічні, бактеріологічні, ядерні інциденти) у м. Бад-Нойенар-Арвайлер, Німеччина на базі Академії управління кризовими ситуаціями, планування на випадок надзвичайних ситуацій та цивільного захисту.

Зазначений захід організовано в рамках Програми НАТО у сфері готовності реагування на CBRN інциденти на 2018 рік.

Участь у навчаннях прийняли 20 представників з 12 країн, а саме з: України, Ірландії, Греції, Данії, Румунії, Пакистану, Алжиру, Болгарії, Іспанії, Бельгії, Чехії та Люксембургу.

Згідно з програмою навчань учасникам заходу були проведені лекційні та практичні заняття. Під час теоретичних лекційних занять команди рятувальників вивчали питання ризиків радіаційного, хімічного, бактеріологічного та ядерного забруднення в сучасному світі, тероризм сьогодні, біологічні небезпеки та можливі наслідки тероризму, методи, що використовуються для ідентифікації небезпечної речовини та оцінка ризиків при операціях пов’язаних з небезпечними речовинами.

Під час другої  фази навчань, рятувальні команди мали можливість практично відпрацьювати процес проведення ліквідації небезпечних речовин та порятунок людей із забрудненої зони.

Надзвичайно цікавою та пізнавальною була оглядова частина тренінгу. Рятувальники отримали унікальну можливість ближче ознайомитись із сучасним обладнанням, що використовується для спецробіт пов’язаних із небезпечними речовинами.

За результатами участі у навчаннях всі команди учасники отримали сертифікати про успішне завершення програми.

Львівський рятувальник взяв участь у міжнародних тренуваннях НАТОЛьвівський рятувальник взяв участь у міжнародних тренуваннях НАТОЛьвівський рятувальник взяв участь у міжнародних тренуваннях НАТОЛьвівський рятувальник взяв участь у міжнародних тренуваннях НАТО


Голос Сокальщини на GoogleNews