Життєві історії

На Яворівщині двоє дітей-сиріт отримали ключі від квартири

Сьогодні, 31 липня, в Яворівському районі з робочим візитом перебуває голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький. Очільник Львівщини вручив ордер на житло двом дітям, позбавленим батьківського піклування.

“Сьогодні поспілкувався з чудовими дітьми – Людмилою та Ігорем. Вони рідні брат і сестра. Так склалося, що ростуть без батьківського піклування. Тата у них нема, а мама через важку хворобу не має змоги про них турбуватися. Досі, разом з мамою, бабусею і тіткою, діти жили в однокімнатній квартирі у Шклі. Бажаю, аби їхнє життя склалось якнайкраще”, – зазначив Максим Козицький.

За бюджетні кошти у Новояворівську їм придбали житло. Це  – двокімнатна квартира з ремонтом та меблями.

Варто зазначити, що це 12 житло починаючи з 2015 року, яке придбано для 15 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Виділені кошти для придбання житла для особи з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дитини, позбавленої батьківського піклування на придбання житла складають 739 900 гривень. З них: кошти з обласного бюджету у сумі 420 000 гривень, кошти з районного бюджету у сумі 319 900 гривень.

Голос Сокальщини на GoogleNews