Головна / Життєві історії / Куди подітись молоді у вільний час?

Куди подітись молоді у вільний час?

Нам, ветеранам праці, часто доводиться зустрічатися з учнями шкіл, гімназії Сокаля. Чуємо одні нарікання: куди подітись молоді у вільний час?

Слушне запитання. Роками вже не працює міський кінотеатр, шкільний табір у с. Роятин приватизований, оспіваний у піснях Західний Буг став мілкою річкою, до того ж купатися в ньому через забруднення заборонено. Тож нема місць для відпочинку. На одному із засідань ради ветеранів ми вирішили звернутися до районної влади з пропозицією: поруч з автокефальною церквою, що поблизу вул. Героїв УПА, створити озеро, побудувати молодіжне кафе, спортивні майданчики. Звернутись до обласної влади з проханням допомогти розчистити русло р. Західний Буг. Створити дендропарк, залучивши до цієї роботи лісництва, меліорацію, архітектурну та землевпорядну служби. Віримо, що на цю добру справу відгукнуться жителі Сокаля, інвестори.

Пора звернути увагу і на зруйнований палац Урбанських у Тартакові, цей шедевр зодчества. А також розвивати на Сокальщині туризм, який би вніс вагомий вклад у бюджет району. Кращого місця, як згаданий палац, для відпочинку не тільки молоді, а й пенсіонерів просто не знайти: будівлі, парк, ставок, спортивні майданчики, сполучення з містом, областю. Звичайно, необхідно буде звернутися з цього питання у різні вищестоячі організації, але молодь, ветерани будуть за це вдячні.

За дорученням ветеранів Всеукраїнського об’єднання Мирослав БАБСЬКИЙ, Ярослав

ПІХОЦЬКИЙ, Ярослав ІРЗА, жителі м. Сокаль.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

17 − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!