Життєві історії

Низький уклін за доброту і ласку Добродійникам

Нині ми щасливі, що у нашій оселі чути дзвінкий голос маленького Костика і ми можемо пригорнути його до себе. І це завдяки лікарям Науковопрактичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії, які подарували нашому синочку та онуку другий шанс на життя.

Біда прийшла у нашу родину несподівано: у два місяці Костику Броннікову поставили діагноз – ГРВІ. Немовля довго не поправлялося, стало задихатися і перелякані батьки відвезли його в Львівську обласну дитячу клінічну лікарню. Після обстежень у хлопчика виявили вроджену ваду серця і одразу ж скерували в Науковопрактичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії. Ця вістка була, наче грім серед ясного неба. Тож, кинувши усе, повезли дитину до Києва в Науковопрактичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії, де професор Ілля Ємець  нинішній міністр охорони здоров"я, після огляду пацієнта, порадив негайно його оперувати. Що відчувають батьки, коли дитя згасає на руках, ми тепер знаємо з власного досвіду.

13 грудня кардіологхірург Олександр Бабляк успішно зробив радикальну корекцію аномального відходження лівої коронарної артерії від легеневої артерії. Операція тривала п"ять годин. Батьки переживали під операційною, а ми – бабусі, дідусь, братик, сестрички, тітка вдома молили Бога, щоб допоміг.

…Через десять днів Костик був уже вдома. Нині стан його здоров"я задовільний. Дякуємо лікарям Науковопрактичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії за те, що врятували дитині життя, яке уже було на волосинці. Дякую Богу, що світ не без добрих людей, які у важку хвилину подали нам руку допомоги. Мабуть, нині важко передати почуття вдячності, яке переповнювало тоді нас. Найперше спасибі директору ДП "Датський текстиль" Йоргену Седерхолму та Ігорю Трісці, які дізнавшись від сина про його біду, виділили 7 тисяч гривень на операцію. Щиро дякуємо й директору ПП "Ніка" Марії Шамборовській та сокальцю Василю Ткачуку за матеріальну допомогу, настоятелю храму святого Вознесіння м. Сокаля отцю Володимиру, який ревно молився за маленького Костика. Родичі, знайомі, зокрема колектив бригади допоміжної дільниці прибиральників ДП "Датський текстиль", де працює батько Костика, підтримували нас добрим словом, цікавилися як йде операція. І це додавало нам сили і віри в успішне її завершення. Незнайомі люди в одну мить стали близькими, рідними, готовими підставити плече, розрадити та підтримати. Спасибі й головному лікарю Сокальської ЦРЛ Аркадію Каліщуку, який перейнявся нашим горем і жодного разу не відмовив в отриманні ліків.

Наше горе не залишило ні однієї людини непохитною, адже як би не Бог, не лікарі, не всі люди  ми не змогли б вчасно зробити операцію Костику і врятувати нам сина та внука. Ваша доброта, милосердя, щирість і щедрість воздасться Вам сторицею. Благослови Вас і Ваші родини Господь усіма щедротами та благами.

Щиро вдячні – бабуся Надія БЕЛЬМЕТА та вся родина.

Голос Сокальщини на GoogleNews