Головна / Життєві історії / Про прийом громадян та інші речі

Про прийом громадян та інші речі

Почну з 14 жовтня, свята Покрови Пресвятої Богородиці. Голови РДА Олега Кожушка в години прийому не було. Очевидно, пішов до церкви відмолювати гріхи? І йому байдуже, що до нього на прийом приїдуть люди за 1015 км і повернуться додому ні з чим. А такі були, в тому числі і я. Друга спроба потрапити на прийом до голови РДА теж завершилась невдачею, бо в цей час він мав справи з членами окружної виборчої комісії. Прийшов я третій раз, 11 листопада, у вівторок. Це теж був по графіку прийомний день. Чекали на зустріч з О. Кожушком жінка з малою дитиною і чоловік похилого віку. Об 11 год.10 хв. поцікавився у секретарки, чому немає прийому громадян, відповіла, що йде нарада. Через деякий час знову запитав, хто ж бере у ній участь? Почув: головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед. Я без дозволу зайшов у кабінет. Попросив О. Кожушка на дватри слова. Він не слухав мене. Обурений бюрократ зірвався з крісла, мов ошпарений, і розмашистим кроком прямував на мене. Я не розгубився.

З переляку встиг відскочити в бік. Голова РДА почав кричати на невинну секретарку. А потім до мене на підвищених тонах: «Тут ми вирішуємо бюджетне питання, лікарня може залишитися без коштів у 2015 році». Я вважаю, що порядний чиновник у приймальний день мав би займатися прийомом громадян, а це важливе питання вирішував до чи після годин прийому.

Колишній голова РДА Н. Карташова за свою каденцію встигла побудувати місток між бізнесом та владою, так що бізнесмени почувались вільготно, особливо ТзОВ «Ромас». У Народному домі, коли відбувалося затвердження на посаду голови РДА Олега Кожушка, він заявив, що його першим кроком буде інвентаризація всіх земель, а також всіх об`єктів господарювання на підконтрольній йому території. З`явилась надія, що за нового керівництва в місцеві бюджети потечуть додаткові кошти, бо на державний бюджет тепер сподівань мало. Але з`явились сумніви, коли О. Кожушко на запитання зі зали відповів, що ніколи хабарів не брав, хіба що могорич… Отож думаю, щоб ця інвентаризація не закінчилася так, як за керівництва пані Наталії Карташової. А деякі підприємці вміють пригощати і давати… Настав час, пане Олеже, прозвітуватися і піти у відставку та ще й залишити посаду голови районної організації ВО «Батьківщина», яку ви розвалили.

Хто б не прийшов до влади в Сокальському районі, повинен пам`ятати за що загинули Герої Небесної Сотні. А сьогодні віддає своє життя цвіт нації на Сході України, справжні патріоти України. Тому й був вражений, що за Комуністичну партію України у виборчому округу №124 проголосувало майже 500 виборців. І це в той час, коли діти гинуть в зоні АТО. Ганьба вам! Я, як активіст, підтримую громадську ініціативу про очищення влади, допомагатиму членам ГО «Антикорупційне бюро Сокальщини», яке очолює Тетяна Гнатишин.

Моїх односельчан турбує питання щодо ремонту дороги по вул. Миру в Борятині. Ремонтні роботи проводило ТзОВ «Ромас», власником якого був Роман Швед, а директором його зять Петро Кузьмин. З невідомих причин ТзОВ «Ромас» самоліквідувалось. 14.03.2014 р. порушено кримінальне провадження за ч. 1 ст. 366 КК України слідчим відділом РВ ГУ МВСУ. На даний час вже є висновки експерта, але вони не розголошуються. Як мене запевнив начальник Сокальського райвідділу міліції та начальник слідчого відділу, ця справа до кінця листопада буде скерована в суд. В акті сказано, що 158, 721 м куб. щебеню витрачено на ремонт дороги по вул. Миру с. Борятин. Я підрахував, що за декілька годин вкрали 105 метрів кубічних.

Ніяк не можу зрозуміти, як серед білого дня злодії крадуть бюджетні кошти. І їм нічого за те. Для того, щоб їх покарали, треба, щоб Львівський науководослідний інститут, його менеджер О. Ф. Курильова зробили експертизу. Ця робота затягується на місяці, а то й на роки.

Остап СИДОРЯК, громадський активіст. с. Борятин.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nineteen − 14 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!