Головна / Життєві історії / Присвятила життя улюбленій справі

Присвятила життя улюбленій справі

Ольгу Пляцко у селі Домашів знають усі. Адже ця скромна та сумлінна жінка ось уже 27 років незмінно розносить пошту. За будьякої погоди взимку чи влітку на велосипеді по бездоріжжю спішить вона до жителів Домашева, Воронова та Острівка, щоб доставити їм листи, періодичні видання, пенсії, товари широкого вжитку. Ці 27 років для листоноші Ольги Пляцко промайнули як один день. І нині вона йде до селян  з поштарською сумкою, у якій для декого знайдеться листівка, а для когось  лист від сина з навчання чи донькизаробітчанки… Цих вісток чекають матері, наче сонце ізза хмар. Нині, на жаль, листи пишуть все рідше, бо є мобільний зв'язок та Інтернет.

Ольга Пляцко  завжди енергійна й життєрадісна, любить свою роботу і невпинно пропагує послуги пошти. Такою її щодня бачать односельці, які чекають листоношу, особливо там, де мешкають пенсіонери. Вони завжди радо зустрічають її, замовляють потрібні товари, цінують її роботу, а вона й вислухає і дасть слушні поради. Адже іноді й слово зігріває людину. Пані Ольга уважна до колег, не байдужа до їхніх турбот і проблем.

Добрим словом відгукується про неї й Домашівський сільський голова Ольга Ващишин, яка потурбувалася, щоб сільські поштарі мали комфортні умови праці, а жителі, які мешкають у селах Домашівської сільської раді, відчували себе затишно та комфортно. Адже сільська рада надала їм дві просторі кімнати у новозбудованому Народному домі. А тут ви можете пергелянути та скачати .

Недарма кажуть, що село без листоноші  не село, адже у всі часи працівники пошти виконували важливу роботу. Нічого не змінилося і зараз. Хіба що розширили спектр послуг, та зросла відповідальність. Проте пані Ольга не шкодує, що так склалося у житті й вона стала листоношею. Каже, що навпаки радіє, адже знайшла своє призначення. Робота листоноші нелегка, але потрібна. Хоч нераз повертається втомлена, бо доводиться у негоду, мороз чи хурделицю обійти 320 дворів у селах, однак повертається радісна, бо комусь принесла вістку, когось розрадила чи комусь допомогла. Радіє й тому, що донька Марія обрала такий самий фах і нині працює завідувачем Домашівського відділення поштового зв'язку. До того ж, вдома на неї чекають найдорожчі люди, заради яких варто жити й працювати. Адже з віком кожна жінка розуміє, що всі матеріальні цінності відносні та скороминущі. Єдине, що залишається  це родина, невтомна душа і серце. Нещодавно Ольга Степанівна відсвяткувала свій день народження. Тож нехай доля дарує їй здоров'я, енергію і силу, щоб надалі самовіддано та якісно працювати для людей.

Нехай оминають пані Ольгу негаразди, а в домашній оселі панує добро, сімейний затишок і любов.

Марія ЯРМОЛА,
інженер поштового зв'язку ЦПЗ №7.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 × two =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!