Головна / Життєві історії / Потрійне Христинине щастя

Потрійне Христинине щастя

Кожна жінка мріє бути мамою, відчувати неповторну радість материнства, тішитись своїми дітьми. А що, коли одразу народжуєш трійню?

Небагато зараз таких сімей, які відчувають потрійну радість народження.

Чотири роки тому подружжю Христини та Юрія Білоусів з Сокаля щедрий лелека подарував трійнят. Як розповідають батьки, у родині зі сторони батька були близнюки і двійня. Пані Христині медики теж спочатку повідомили, що вона народжуватиме двійню, а трохи згодом лікар на УЗД побачив трійнят. Молода мама говорить, що чоловік спочатку був здивований, а вона  задоволена, бабусі та дідусі дуже хвилювалися, а потім усі звикли до думки про народження трійнят і готувалися до цього радісного моменту. Батьки боялися, щоб не було трьох хлопчиків чи трьох дівчаток, а Бог подарував їм двох дівчаток та хлопчика. Малюків назвали Владиславом, Олександрою та Анастасією.

З народженням дітей у подружжя Білоусів з’явилися клопоти: вони п’ятеро проживали у маленькій однокімнатній квартирі Христининих батьків. Батьки трійняток їздили в Червоноград, там перебував тодішній Президент України Віктор Ющенко, якому вони передали листпрохання про виділення житла. Згодом Христина Білоус поїхала в Київ, мала зустріч у Секретаріаті Президента, тоді справа рушила з місця. Держава виділила частину грошей на придбання житла, трохи батьки взяли у кредит і купили трикімнатну простору квартиру, в якій зараз мешкають.

Клопотів є чимало, як з кожними дітьми, але усе це мені в радість. Коли моїм кровинкам виповнилося 1,5 року, я вийшла з декретної відпустки на роботу, бо було тяжко вижити на одну чоловікову зарплату,  розповідає щаслива мама. Працюю вчителькою англійської мови у Волицькій школі. Колектив там хороший, усі до мене поставились із розумінням. Було порізному: інколи діти хворіли, одне плакало, друге спало, а третє малятко хотіло їсти, але старалась давати собі раду. А ще мені в усьому допомагають мій коханий чоловік, бабусі та дідусі. Ми з чоловіком дуже щасливі, що виховуємо трійнят. Тепер їм уже чотири роки, Анастасія та Олександра мені допомагають щось принести, подати, а Владислав  татова поміч,  додає Христина Білоус.

Зараз трійнята відвідують дитячий садочок №9. До батьків завідуюча садочком ставиться з розумінням. Діти садочком задоволені, кожного ранку спішать на зустріч з ровесниками.

Малюки мають різні характери, їх легко розрізняють і вдома, і в садочку. Від народження батьки так привчили дітей, що у них все має бути однакове, тому купують три ляльки, три машини, три тістечка. Вони всім діляться між собою, дають іншим дітям.

Сім’я Білоусів дуже дружна, тут усі підтримують один одного. Коли одна дитина раптом захворіє, інші двоє теж у садочок іти не хочуть, вони усюди разом, тримаються за руки. Якщо когось забрати з дому, інші двоє дуже сумують.

Коли я покидала оселю Білоусів, шестеро маленьких рученяток махали мені, троє маминих сонечок збиралися на прогулянку.

Анастасія, Владислав та Олександра виховуються в любові, повазі та взаєморозумінні. Вони активні, допитливі, веселі, непосидючі і дуже розумні як на свій вік. А Христині Білоус, молодій мамі і просто красивій жінці, можна подоброму позаздрити, бо у неї такі хороші діти. Вони  мамина радість, надія та опора!

Ольга РОМАНЮК.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nine − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!