Головна / Життєві історії / Найвідоміші прийомні сім’ї

Найвідоміші прийомні сім’ї

Яка дитина не мріяла хоча б раз у житті, щоб його батьки могли купити йому все, що він забажає? Але ж є діти, які б просто хотіли мати сім'ю – хоч бідну, хоч багату. Стати з покинутої дитини прийомним для них – справжнє щастя, адже хай тато і мама зможуть хіба що мороженим по вихідних порадувати, але зате вони будуть. Свої, рідні мама і тато! І все ж деяким прийомним дітям щастить більше інших і вони стають членами сімей відомих і забезпечених людей. Такі усиновлення, удочеріння, або випадки опікунства над сиротою завжди стають надбанням громадськості, якщо батьки їх не приховують. Про які ж сім'ях з прийомним дітьми ми чуємо найчастіше?

Прийомні діти Джолі-Пітт
Красивейшая все-таки пара світового бомонду – Анджеліна Джолі і Бред Пітт. У них на сьогоднішній день є шестеро дітей, серед яких троє прийомних і троє рідних. Подружжя та правда подають світу чудовий приклад, як слід розпоряджатися своїм багатством – рятувати дітей від існування, повного хвороб і голоду. Справа в тому, що всі троє малюків були забрані Анджеліною з неблагополучних країн: Меддокс – з Камбоджі, Захара – з Ефіопії, Пакс Тьєн – з В'єтнаму. Тепер ці діти так само відомі, як і їхні батьки. Звичайно ж, прізвище Джолі-Пітт накладає певні зобов'язання, але як зізнаються їх мама і тато, вони б хотіли зробити щасливими всіх дітей цього світу, а не лише цих трьох. Втім, ще не відомо, чи не буде четвертого прийомну дитину …

Хлопчики Стоун
Одна з найкрасивіших жінок цього світу – Шерон Стоун, виховує ні мало, ні багато, а трьох прийомних синів одна. Першого хлопчика і найстаршого вона всиновила, ще будучи в шлюбі з Філом Бронштейном, назвавши сина Роаном. З чоловіком Шерон розлучилася, але свою «сімейну кар'єру» на цьому зупиняти не збиралася, надалі всиновивши ще Лерда і Куїна. Причина, по якій у жінки немає власних кровних дітей, сумна – вона безплідна. Талановита актриса і модель неодноразово намагалася завагітніти, але щоразу все закінчувалося викиднем і затяжною депресією. Що ж, нещастя Шерон спонукало її буквально врятувати трьох прекрасних хлопчаків і тепер вони щасливі всі разом.

Сімейство Ферроу
Міа Ферроу – одна з найулюбленіших актрис самого Вуді Аллена, він навіть називав її своєю музою. Вона прожила результативну творчу, бурхливу любовну і активне соціальне життя. Подумати тільки: у актриси 15 дітей! З них рідних 4, а прийомних – 11. Не все в її житті проходило гладко і кількох дітей Міа прийняла в сім'ю вже після всіх розлучень з чоловіками і розривів всіх відносин. А адже вона встигла побувати замужем за Френком Сінатрою, Андре Превіна, зустрічалася зі Свеном Ніквістом і Вуді Алленом … останнього вона навіть звинувачувала в розтлінні двох їхніх прийомних дочок. На одній з них Вуді Аллен, до слова, надалі одружився. Незважаючи на всі ці події, Міа Ферроу все одно залишається жінкою, яка поміняла долі 11 покинутих дітей на краще, подарувавши їм забезпечену повну життя і світле майбутнє.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!