Головна / Життєві історії / В Тартакові – 25 років священства свого душпастира

В Тартакові – 25 років священства свого душпастира

7 липня парафіяни Тартаківського деканату урочисто відзначили 25 років священства свого душпастира Богдана Лилика. Ця подія співпала з відпустом у селі, який випадає на свято Івана Хрестителя.

У цей день в Тартаківській грекокатолицькій церкві ніде було яблуку впасти. Дівчата, які тримали форугви, були одягнуті в український стрій. Сюди з’їхалися священики Тартаківського деканату, який очолює о. Богдан, прийшли парафіяни сіл Романівка, Тартаків, Копитів. Приїхали до колишнього священика й парафіяни з Варяжа, де він був настоятелем храму вісім років.

Отець Богдан Лилик перебував у піднесеному настрої, відчував себе іменниником. Усі присутні підходили до нього, знаходили добре слово подяки, дарували квіти. Вони могли дізнатися про його священицьку діяльність зі стенду «Життя нашої церкви», який оформила Василина Бойко.

Старі світлини розповідали про найважливіші життєві миті у його житті: дитячі роки, родинні, як він висвячувався та відправляв на свята…

Отець Андрій Палюх виголосив проповідь, у якій розповів про свято Івана Предтечі та висвітлив суть відпусту.

Канцлер Сокальсько-Жовківської єпархії, отець Роман Синицький, подякував отцюдекану Тартаківського деканату Богдану Лилику за багатолітню та сумлінну священицьку працю у Божому винограднику, за любов до людей та проповідування Божого слова. Він побажав йому служити ще багато років у парафіях та людям, навчати дітей та молодь віри, любові до Бога та ближнього, жити за заповідями Божими.

Молодь та діти сіл Романівка, Копитів, Тартаків подякували отцю Богдану за невтомну працю на Христовій ниві. Вони побажали йому міцного здоров’я, Божих ласк і благословення, опіки Пресвятої Богородиці та подарували йому квіти.

Подякував за взаєморозуміння та співпрацю з сільською радою, місцевими освітніми закладами у вихованні дітей та молоді у християнському скеруванні Тартаківський сільський голова Степан Орловський, побажавши священику сили та наснаги у ревному служінні Богу.
Колишній виходець Тартакова Василь Кравець, який нині мешкає у Києві, передав для священика чотириярусний 50кілограмовий коровай.

Отецьдекан подякував усім за те, що прийшли у церкву та привітали його. Після мировання, освячення віночків та короваю, отець Богдан вручив кожному на згадку про своє 25річчя священства образок та кусочок короваю. А згодом у церкві розлилося дзвінке багатоголосе «Многая літа», яке своєму доброму, людяному, щиросердечному священику заспівали присутні.

Завершилася Служба Божа суплікацією – богослужінням до Пречистої Діви Марії, до Тартаківської Чудотворної Божої Матері та всіх святих: за всіх присутніх у церкві та весь український народ.

Стефанія МАСИНИК, завідувач Народного дому с. Тартаків.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!