Головна / Життєві історії / Внесено зміни до показників районного бюджету Сокальського району

Внесено зміни до показників районного бюджету Сокальського району

Минулого вівторка завершила роботу XII сесія VI скликання районної ради, перше пленарне засідання якої відбулося 17 травня. Голова районної ради Ігор Дацюк та заступник голови районної ради Володимир Чуб привітали з ювілейним днем народження депутата Василя Козиру.

Голова РДА Микола Мисак вніс пропозицію повернутися до розгляду питання “Про внесення змін до рішення Сокальської районної ради від 11 січня 2011 року №24” (мова йде про виділення коштів дозвільному центру на впровадження системи обліку). Рішення щодо цього на попередньому засідання депутати не прийняли. Цього разу знову була дискусія. Виступили депутати Олег Кожушко, Володимир Чуб, Василь Панченко, Василь Бойко, Микола Пасько, Петро Пилипчук, Наталія Карташова, Ігор Хом”як, Катерина Захарченко, Роман Сташкевич.  Голова районної ради Ігор Дацюк поставив питання на голосування. Пропозицію щодо повторного включення його в порядок депутати не підтримали.
Начальник фінансового управління РДА Світлана Ксьонжик доповіла питання “Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2012 рік”. Вона охарактеризувала зміни до видатків районного бюджету на цей рік за функціональною структурою (освіта, охорона здоров’я, культура), зміни до джерел фінансування районного бюджету, зміни до переліку загальнорайонних програм, які фінансуються за рахунок коштів районного бюджету Сокальського району у 2012 р. та ін.  Запитували начальника фінансового управління Світлану Ксьонжик  депутати Василь Панченко, Роман Монастирський, Роман Запісоцький, Микола Пасько, Ігор Хом’як, Олег Кожушко. В обговоренні доповіді взяли участь депутати Ігор Хом’як, Володимир Чуб, Тарас Стародуб, Олег Кожушко, Ігор Макачка. Попросив слова і голова РДА Микола Мисак.

Депутати вцілому проголосували за проект цього рішення (враховуючи пропозицію Романа Монастирського). У пункті 2 збільшено загальний обсяг видатків районного бюджету на 2012 рік на 5084773,34 грн., у тому числі видатків загального фонду — 4973500 грн., спеціального фонду  111273, 34 грн., з них бюджету розвитку  101500 грн. Внесено відповідні зміни до показників районного бюджету за функціональною, відомчою структурами бюджету.

Депутати також завершили розгляд звернень (доповів Володимир Чуб). Інформацію в “різному” надали депутати Ігор Хом”як, Богдан Орищин, Роман Монастирський, Олег Кожушко, Роман Шевчук, Ігор Дацюк, голова РДА Микола Мисак.

На цьому чергова сесія районної ради завершила свою роботу.

Василь СОРОЧУК

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eight − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!