Інші види спорту

Борчиня з Трускавця виборола «срібло» чемпіонату Європи з вільної боротьби серед дорослих до 23 років

19-річна майстриня спорту України міжнародного класу Олександра Хоменець, яка навчається у Львівському фаховому коледжі спорту, виборола срібну медаль у ваговій категорії 57 кг.

Олександра показала рівну боротьбу у фіналі зі спортсменкою з Угорщини, закінчивши сутичку з рахунком 6-6. Проте за додатковими показниками судді надали перевагу представниці Угорщини.

Тренують спортсменку Орест Скобельський та Андрій Бирка.

За результатом чемпіонату Олександра Хоменець отримає 50 тисяч гривень від Управління молоді та спорту Львівської ОДА. Ще 25 тисяч гривень рівномірно розподілять між її тренерами.

Торік Олександра стала срібною призеркою чемпіонату світу серед жінок, срібною призеркою чемпіонату Європи серед жінок, бронзовою призеркою чемпіонату світу серед юніорок та чемпіонкою Європи серед юніорок.