Головна / Інші види спорту / Чемпіон Львівщини з волейболу – ВК “Сокіл”

Чемпіон Львівщини з волейболу – ВК “Сокіл”

Закінчився чемпіонат Львівщини з волейболу серед команд вищої аматорської ліги, який стартував у жовтні 2011 року. Сім сильніших команд області зіграли матчі в два кола. У вищій аматорській лізі області взяло участь три команди Львова і чотири з районів  Львівщини. Вперше глядачі побачили усіх їх на своїх майданчиках. Ні одна з команд не пройшла змагання без поразок.

8 квітня в спортивному залі ДЮСШ "Соколяни" пройшла фінальна гра за звання чемпіона області. Чимало глядачів спостерігало напружений поєдинок. Все вирішилося в п’ятій партії, яка закінчилася на користь сокальчан.

Підсумкова таблиця чемпіонату після 12 зіграних матчів. Перше місце у "Сокола" (Сокаль) – 11 виграшів, одна поразка, 31 очко; друге у команди "Булава" (Львів) – 10 виграшів, дві поразки, 29 очок; третє в "Омеги" (Львів) – відповідно – 9, 2, 28. Далі ідуть "Єдність" (Броди) – 18 очок; ВК "Городок" -10; "Лісотехнік" (Львів) – 9 і ВК "Жидачів" – 1 очко.

Від імені команд вдячний голові райдержадміністрації Миколі Мисаку, його заступнику Наталії Карташовій, голові районної ради Ігорю Дацюку, начальнику відділу освіти Роману Монастирському, депутатам районної ради за допомогу в проведенні та участі в чемпіонаті області, який закінчився.

А чемпіонат України продовжується. 20-22 квітня в Сокалі  проходитиме черговий тур вищої аматорської ліги України. Запрошуємо підтримати волейболістів сокальського "Сокола".

Роман НОВАЦЬКИЙ,
головний тренер ВК "Сокіл".
 

На знімку: команда "Сокіл" – Юрій ГЛУШКО, Роман ЛЕВОЧКО, Артем КАПЕЛУСЬ, Володимир ЗІНЬКО, головний тренер Роман НОВАЦЬКИЙ, Ярослав ГРИЦІВ, Тарас ПАШКУЦЬКИЙ, Сергій ЧУБ, Сергій ЛУЦИК, Сергій ПАЩЕНКО, Максим СОЛОВІЙ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nineteen + 5 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!