Інші види спорту

Дарія Іськів встановила рекорд України

23 і 24 травня цього року у Львові відбулись змагання справжніх силачів  наших пауерліфтингістів. Пауерліфтинг – це силове триборство (присідання зі штангою, станова тяга, жим штанги лежачи), неолімпійський вид спорту, що до снаги тільки сильним тілом і духом людям. Цей вид спорту набуває все більшої і більшої популярності в усьому світі, як серед чоловіків  так і серед "слабкої" половини людства. А українські спортсмени подають великі надії. Чемпіонат області проходив в одному з корпусів Національного університету "Львівська політехніка".

 Головним суддею змагань був президент Львівської обласної організації "Федерація пауерліфтингу України" Юрій Слесаренко, боковим суддею Марія Ільницька  майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу, бронзова призерка чемпіонатів світу (2010 р., 2012 р.) з пауерліфтингу серед дівчат, чемпіонка Європи з пауерліфтингу серед дівчат 2013 р., бронзова призерка в жимі лежачи та становій тязі чемпіонату Європи 2014 р., чемпіонка Європи серед юніорок 2015 р., багаторазова чемпіонка та призерка всеукраїнських змагань з пауерліфтингу. 

В перший день змагань виступали юнаки, дівчата, юніори, юніорки та жінки, а в другий день  юніори та чоловіки. Сокаль представляли Дарія Іськів (серед дівчат), Димитро Змарко та Олександр Кузьмич (серед хлопців), Ігор Прудивус, Віталій Послєднік (серед чоловіків) і звичайно ж, наставник і тренер наших спортсменів  автор цих рядків. Всі спортсмени показали достойні результати. Зокрема, вдруге приємно усіх вразила Дарина Іськів, яка отримала перше місце в своїй ваговій категорії (до 63 кілограмів) серед дівчат, із загальним результатом 290 кілограмів (!!!) та виконала рекорд України по становій тязі  130 кілограмів. Шістнадцятирічна сокальчанка виконала норматив першого дорослого розряду. Бажаємо їй перемоги на чемпіонаті України! 

Також вітаємо Димитрія Змарка, який виборов 3 місце у своїй ваговій категорії серед юнаків та виконав норматив другого дорослого розряду. Вітаємо наших спортсменів з цими перемогами та бажаємо успіхів, подальших спортивних перемог і міцного здоров'я!

Володимир КИПЕР, тренер.

На знімку: Дарія ІСЬКІВ разом з тренером Володимиром КИПЕРОМ. 

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews