Інші види спорту

Дев’ять призових місць

На базі ОЛК «Ровесник» відбулись обласні спортивні змагання людей з обмеженими можливостями, організаторами яких були Львівська обласна асоціація інвалідів ВОІ СОІУ та Львівський обласний центр «Інваспорт». Змагання відбувалися з 10 видів спорту: шахи, шашки, настільний теніс, перегони на візках, легка атлетика, більярд, пауерліфтінг, міні-футбол, армреслінг, дартс.

У складі команди зі Сокаля було 16 неповносправних спортсменів, які є членами Сокальської районної асоціації інвалідів: Марія Мельничук, Володимир Мельничук, Петро Вараниця, Олена Книш, Оксана Кононова, Степан Попик, Роман Гродзицький, Марія Гродзицька, Ярослава Швед, Дмитро Лучков, Богдан Федашко, Оксана Юськів, Тетяна Тарасюк, Руслана Кальмук, Христина Штикало, Юлія Батюк. Ми вибороли дев’ять призових місць: Роман Гродзицький – з їзди на візках на дистанції 300 м та 60 м, Оксана Кононова – перші місця з метання медицинболу серед жінок, з настільного тенісу у своїй категорії та з їзди на візках (300 м), Петро Вараниця був другим у шашках, Степан Попик – третім з бігу на 60 м, а тaкож з метання медицинболу та другим – з міні-футболу.

Загалом було задіяно близько 300 учасників. Змагання розпочались з параду та урочистого відкриття. Спортсменів привітали голова Львівської обласної асоціації інвалідів ВОІ СОІУ Леонід Тарасенко та начальник Львівського обласного «Інваспорту» Вадим Магрілов. Від Сокальського району учасників привітали керівник апарату Сокальської РДА Марія Христинич та депутат Львівської обласної ради Ганна Костюк.

Висловлюємо подяку начальнику відділу освіти Сокальської РДА Романові Монастирському за благочинно наданий транспорт для участі нашої команди в обласних змаганнях.

Оксана КОНОНОВА,
голова Сокальської районної Асоціації інвалідів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.