Інші види спорту

Рух – це здоров’я! Здоров’я – це життя!

Навчальний рік для Тартаківської ЗШ ІІІІ ст. розпочався з проведення Олімпійського тижня, присвяченого Дню фізкультури та спорту, який тривав з 8 по 12 вересня. Його тема: «Спорт і фізичне виховання – утвердження здорового способу життя та зміцнення миру». Мета: сприяння гармонійному розвитку особистості дитини та розповсюдженню гуманістичних ідеалів олімпізму. Перед проведенням святкового дня ми замовили та обклеїли ними спортзал. Друкували шпалери у фірми Арт-обої. Дізнавшись, що ми зі школи керівництво компанії надало суттєву знижку на шпалери.

Відкриття Олімпійського тижня розпочалося з урочистої лінійки, під час якої учасники виголошували Олімпійську присягу та святково запалювали Олімпійський вогонь. Учнями 511 класів було створено живий ланцюг з олімпійських кілець, що символізують єдність народів п’яти континентів. Вчителі фізичної культури провели з учнями школи загальношкільний Олімпійський урок на тему: «І ти можеш стати Олімпійцем!» Любов до спорту об’єднує людей у всьому світі, і ми сподіваємося, що кожен зробить свій внесок у справу розвитку олімпійського руху. На урочистій лінійці побував начальник відділу молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації Андрій Мандрик. Учні 14 класів на подвір’ї школи малювали олімпійські листівки.

Для учнів 57 класів проведено змагання «Веселі старти». Серед 89 класів – змагання з настільного тенісу, 1011 кл. – з футболу. Змагання та конкурси підготували та провели досвідчені вчителі фізичної культури Ігор Стадницький та Олег Кошлай. Також відбувся конкурс плакатів на олімпійську тематику.

Наша школа підхопила ідею проведення Олімпійського тижня, під час якого учні отримали можливість більше дізнатися про історію олімпійського руху, його ідеї та принципи, про те, як загартовувати себе не лише фізично, а й інтелектуально.

Чарівний світ олімпізму кличе тебе! Увійди до нього з щирим серцем і відкритою душею!

Сергій ПОРТАШ, директор Тартаківської ЗШ ІІІІ ст.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.