Інші види спорту

Карате у Великих Мостах – на підйомі

У Луцьку відбувся черговий чемпіонат України з карате за правилами JKA та контактного карате. Ці змагання звісно ж відвідали спортсмени клубу карате "GEPARD", що у м. Великі Мости. Тренери з 13 клубів різних регіонів України привезли своїх кращих каратистів, щоб визначити наймайстерніших та найсильніших бійців.

Клуб "GEPARD'' представляли Володимир Музика, Мар'ян Васько та наймолодший каратист команди Ілля Яцків. Цей чемпіонат видався важким та конкурентним, оскільки рівень змагань був високим та кількість спортсменів великою. 

В індивідуальних категоріях, лідер клубу Володя Музика не зміг зачепитись за призові місця, бо йому лише виповнилось десять і він вперше виступав у категорії "A", яка за рівнем є найвищою. Тому ці змагання йому принесли чи не найбільше досвіду, що куди важливіше, ніж результат. Та все таки у категорії 10 років у розділі командне куміте (двобій) він заслужено виборов третє місце, досить непогано провівши свої бої. 

Його одноклубник Мар'ян Васько, здобувши третє місце в контакті у категорії 11 років, також уперше виступив у групі "A". Проте Мар'ян разом зі своєю командою зуміли завоювати перше місце у розділі командне куміте у віці до 12 років, ставши цього року вдруге чемпіоном України.

 Та найкраще виступив наймолодший Ілля Яцків. Він спромігся здобути перше місце у контакті до 7 років, поборовши усіх суперників з досить суттєвою перевагою, а також виборов третє місце у звичайному куміте (двобої). Проте тренер заявив Іллю ще й у командне куміте, де бракувало одного бійця. Тут він себе проявив сміливо, впевнено провівши бої, адже бився з старшими за себе хлопчиками, бо вікова категорія передбачала каратистів віком до 8 років. Отже, юний Ілля виступив дуже потужно, зумівши стати двічі чемпіоном України на такому рівні змагань. 

Таким чином юні каратисти клубу "GEPARD" з м. Великі Мости, впевнено виступивши, довели, що можуть достойно представляти Сокальський район не лише на обласних, а й на всеукраїнських змаганнях. Звісно, що такі результати змушують пишатися ними їхнього тренера Олега Матяша та й батьків юних спортсменів. Тож хочеться побажати каратистам нових перемог, міцного здоров'я та наснаги у цьому непростому виді спорту.

 Вл. інф.

       

 

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.