Інші види спорту

Каратисти клубу з Великих Мостів впевнено пройшли відбір на чемпіонат України

Каратисти клубу Karate Club GEPARD впевнено пройшли відбір на чемпіонат України! 2 березня у м. Львів пройшов відкритий чемпіонат області з Шотокан карате – до СКІФ.

Як зазвичай честь м. Великі Мости і району представляли учні нашої школи, що тренуються у спортивно – оздоровчому клубі карате “GEPARD”. Цього разу змагання видалися ще більш насиченими та конкурентними, адже це були відбіркові змагання на Чемпіонат України. Участь у них взяло понад 250 каратистів з восьми клубів: “URAGAN” – м. Львів, “Сенто” – Київська область, “ORION” – м. Київ, “GEPARD” – м. Великі Мости, , “Шлях Воїна” – м. Червоноград, “ЛЕВ” – м. Радехів, “СКІФ” – смт. Добротвір, “АНТЕЙ” – м. Червоноград.

Варто зазначити, що всі команди представили найсильніший склад своїх каратистів, бо переможці в своїх категоріях потрапляли в збірну Львівської області. Відповідно це забезпечило безпрецедентні поєдинки, яскраву та конкурентну боротьбу на татамі. Хороший рівень підготовки спортсменів був помітний неозброєним оком, адже кожен поєдинок проходив напружено у рівній боротьбі і виражався шаленими емоціями вболівальників, що не могло не підігрівати виступи юних каратистів та показувати хороші результати.

Під кінець змагального дня залишився останній найочікуваніший та насправді найвидовищніший вид програми командне “куміте”, де кожна команда виставляла свого найкращого каратиста у всіх вікових категоріях на двобій. У ході запеклої боротьби команда “GEPARD” змогла перемогти усіх суперників і виборола золото у командному двобої. 14 спортсменів увійшли до збірної львівської області і тепер будуть відстоювати вже львівську область. Підсумовуючи результати можна твердо сказати, що гепардівці гідно виступили на даному турнірі, посівши друге загальнокомандне місце. Команда “GEPARD” дякує Великомостівській міській раді та директору школи Стадницькій Галині Теодорівні за фінансування та наданий транспорт.

Отже, щиро вітаємо тренера та команду “GEPARD” з результативною перемогою, бажаємо усім каратистам досягти хороших результатів і на чемпіонаті України, що відбудеться 16 березня 2019 року у м. Київ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.