Керівниця львівської ДЮСШ виграла дві золоті медалі на чемпіонаті Європи з тенісу

Директорка дитячо-юнацької спортивної школи №1 Львова Наталя Бодня чудово виступила на чемпіонаті Європи з тенісу серед ветеранів. Львів’янка змагалася у категорії 40+ і зуміла тріумфувати одразу у двох розрядах: одиночному та міксті.

У парі Наталя здобула друге підсумкове місце разом зі ще однією львів’янкою Сюзанною Лавриш.

У міксті Наталя перемогла разом з киянином Андрієм Байдіковим. Останній сьогодні очолює світовий тенісний рейтинг серед ветеранів, а Наталя Бодня у цьому списку є на високому 21-му місці.

Нагадаємо, Наталя Бодня та Сюзанна Лавриш у березні 2023 року також змагалися на чемпіонаті світу серед ветеранів. Українки у парі зуміли стати третіми. В одиночних змаганнях на чемпіонаті світу Наталя Бодня дійшла до чвертьфіналу.