Інші види спорту

Кубок «Свободи» у Сокальських копунів

9 лютого в Сокалі завершився турнір з футзалу на кубок «Свободи», присвячений річниці бою під Крутами. Його організатори – районна організація ВО «Свобода» та молодіжна ГО «Сокіл».

На відкритті змагань виступив голова фракції ВО «Свобода» у Сокальській районній раді Тарас Стародуб, який на початку оголосив хвилину мовчання за героями Крут та героями Майдану.

«Цей турнір ми присвячуємо героям Крут, які полягли в нерівному бою з ворогом. Їхній подвиг є яскравим прикладом боротьби за незалежність власної держави. Цьогоріч турнір проходить у непростий для України час – боротьби за права людини, за право вибору, за людське життя. Події на Майдані 22 січня сколихнули увесь світ. Герої Майдану повторили подвиг своїх дідів та прадідів, вони, як герої бою під Крутами, полягли за свою рідну землю, за свою квітучу Батьківщину, за свою вільну Україну», – зазначив Тарас Стародуб.

Участь у турнірі взяли 17 футбольних команд Сокальщини: Поториця, Горбків, Хоробрів, Гута, Волиця, Діброва, Забужжя, Перетоки, Шпиколоси, Теляж, Тартаків, Свитазів, Перв'ятичі, Хлівчани, Волсвин, смт. Жвирка, та міста Сокаль. Вони жеребкуванням були поділені на чотири групи. Відбіркові матчі проходили у Сокальській СШ №4. На поле гравці виходили з чорними стрічками, на вшанування полеглих героїв Майдану.

У фінальну частину змагань, яка відбулася у ДЮСШ «Соколяни», з кожної групи ввійшло по дві команди: Теляжа, Сокаля, Тартакова, Хороброва, Діброви, Поториці, Жвирки, Горбкова. Матчі фінальної частини відбулись у напруженій боротьбі, у деяких переможця довелось визначати лише в серії післяматчевих пенальті. У підсумку третє місце – у жвирківских копунів, друге – в команди Поториці. А переможцем турніру стала команда Сокаля.

Переможцям змагань кубки та медалі вручив голова Сокальської районної організації ВО «Свобода» Ігор Петренко. Він висловив велику подяку командам, які взяли участь у турнірі, а також суддям, які чесно відсудили ці матчі.

Богдана СЕКРЕТА,
студентка факультету жуналістики ЛНУ ім. І. Франка.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.