Інші види спорту

Львів’янин Микола Грибник – чемпіон світу з самбо у надважкій вазі

У фіналі він переміг росіянина

Про перемогу Миколи Грибника повідомили у НОК Львівської області.

В сербському місті Нові Сад добігає кінця чемпіонат світу з самбо у трьох вікових категоріях. Сьогодні порадував українських уболівальників львів’янин Микола Грибик, який виборов “золото” серед юнаків (до 18 років) у надважкій вазі 87+ кг!

Перспективний львівський самбіст у фінальній сутичці зустрівся з принциповим суперником із РФ Романом Желтовим – майстром спорту Російської Федерації, переможцем першості Росії. Суперник володів ініціативою, але наш краянин зумів провести результативний прийом на 1 бал у заключні пів хвилини поєдинку і довів його до перемоги!

Ще один львівський юнак Андрій Сударіков сьогодні змагався у ваговій категорії до 81 кг і у трійку призерів не потрапив.

В командному заліку серед юнаків і дівчат збірна України посіла друге місце. На першому – команда Росії.

ЛЬВІВ’ЯНИН МИКОЛА ГРИБИК СТАВ ЧЕМПІОНОМ СВІТУ З САМБО У НАДВАЖКІЙ ВАЗІ: У ФІНАЛІ ПЕРЕМІГ РОСІЯНИНА