Львів’янинові Віталю Вересу не хватило долі секунди до призового місця на Кубку світу з веслування на байдарках

В угорському місті Сегед сьогодні, 16 травня, завершується І етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное (спринт) 2021 ICF Canoe Sprint World Cup

У цих змаганнях беруть участь найсильніші спортсмени з 65-ти країн світу. Збірну України представляють 28 веслярів, серед яких – єдиний спортсмен з Львівщини, майстер спорту України міжнародного класу, 31-річний Віталій Вергелес.

Сьогодні, в останній змагальний день, у каное-двійці (мікст) разом із житомирянкою Анастасією Четверіковою на дистанції 200 м Віталій Вергелес зупинився за крок від медалі, посівши четверте місце.

Український дует (друга доріжка) лише на 23 і на 25 сотих секунди відстав двох угорських екіпажів, які фінішували другими і третіми. А перемогу в цій дисципліні здобули веслярі з РФ.