Інші види спорту

Львівська велосипедистка виборола дві медалі чемпіонату Європи

26-річна Олена Старікова учора, 16 серпня, виборола бронзу чемпіонату Європи з велосипедного спорту, що триває у Мюнхені.

Львів’янка фінішувала третьою у гонці кейрін. Першою дистанцію здолала німкеня Лея Фрідріх, другою фінішувала представниця Польщі Урсула Лось.

Це вже друга медаль Олени на змаганнях. Раніше вона стала віце-чемпіонкою у гонці гіт. Випередила українку лише німкеня Емма Хінце.

За зайняте призове місце Олені передбачена винагорода у розмірі 20 000 гривень у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту, яку реалізовує управління молоді та спорту Львівської ОДА. Ще 10 тисяч отримає її тренер Євген Болібрух.

Нагадаємо, Олена Старікова – спортсменка Львівської школи вищої спортивної майстерності та Навчально-спортивної бази літніх видів спорту. Торік велосипедистка виборола срібло Олімпійських Ігор у Токіо.

Більше про успіхи Олени Управління молоді та спорту розповідало у циклі фільмів «На Межі»: