Львівський самбіст у фіналі Кубка Європи переміг на 11 років старшого суперника

Цими днями у Румунії відбувся Кубок Європи з самбо, участь в якому у складі національної збірної взяв представник Львівщини Микола Грибик. Загалом за медалі змагались понад 170 спортсменів з 12 країн.

Загалом за медалі змагались понад 170 спортсменів з 12 країн.

19-річний Микола Грибик виборов золото Кубка Європи з боротьби самбо. У фінальному поєдинку за золото у ваговій категорії понад 98 кг він виборов перемогу над суперником з Румунії. Останній старший за Миколу на 11 років, ростом понад 2 метри та вагою 175 кг.

Для Миколи це вже не перша медаль міжнародних змагань. Торік у травні він став віце-чемпіоном Європи серед юніорів. У 2020 році спортсмен також став чемпіоном світу з самбо серед юнаків.

Хлопець також успішно займається дзюдо та виборює нагороди на національних чемпіонатах. Тренує спортсмена Ярослав Грибик.